ظریف:

بیانات مشفقانه مقام معظم رهبری برای ما ختم كلام است

بیانات مشفقانه مقام معظم رهبری برای ما ختم كلام است

محمد جواد ظریف در پست اینستاگرامی نوشت: بیانات مشفقانه مقام معظم رهبری همچون همیشه برای من و همکارانم ختم کلام و نقطه پایانی برای بحث های کارشناسی است.


به گزارش محفل به نقل از ایرنا، متن کامل یادداشت وزیر امور خارجه در اینستاگرام که بعد از بیانات عصر امروز یکشنبه تلویزیونی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی انتشار یافت، چنین است:
بسم الله الرحمن الرحیم
لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم
حسبنا الله و نعم الوکیل، نعم المولی و نعم النصیر

بیانات مشفقانه مقام معظم رهبری همچون همیشه برای من و همکارانم ختم کلام و نقطه پایانی برای بحث های کارشناسی است.
به عنوان یک کارگزار و پژوهشگر روابط خارجی، همیشه باور داشته ام برای قوام این مرز و بوم خدایی، سیاست خارجی باید موضوع وفاق و انسجام ملی باشد و از بالاترین سطح، مدیریت و هدایت شود و بر این اساس، پیروی از نظرات و تصمیمات رهبری ضرورتی غیرقابل انکار برای سیاست خارجی است.
بسیار متأسفم که برخی نقطه نظرات شخصی که فقط برای انتقال صادقانه تجربیات و بدون قصدی برای انتشار بیان شده بود، دزدانه منتشر و بصورت گزینشی مورد بهره برداری و دستمایه خصومت ورزی بدخواهان کشور و مردم و انقلاب گردید و اسباب تکدر خاطر شریف مقام معظم رهبری را فراهم آورد.
امیدوارم به یاری خدا اینجانب و همکارانم بتوانیم در کنار دیگر خدمتگزاران در اجرای بی کم و کاست منویات مقام معظم رهبری برای پیشرفت ایران عزیزمان یکدل و یکصدا کوشاباشیم.1400/02/13
19:12:08
5.0 / 5
1254
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
محفل