راستی:

اصولگرا و اصلاح طلب تا آخرین لحظه نامزد خودرا معرفی نخواهند كرد

اصولگرا و اصلاح طلب تا آخرین لحظه نامزد خودرا معرفی نخواهند كرد

نماینده مردم شبستر در مجلس یازدهم می گوید: بلندترین دیوارها در فضای مجازی کشور ما تخریب خواهد شد به همین خاطر اصلاح طلبان و اصولگرایان نامزد اصلی خودرا پشت صحنه نگه داشته اند. احیانا تا یکی دو هفته دیگر نامزد اصلی را معرفی خواهند کرد.


جعفر راستی در گفت و گو با ایسنا در مورد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اظهار نمود: یک اصلی وجود دارد که همه ما به آن اذعان داریم و آن جمله امام راحل است که فرمودند مردم ما بهتر از مردم عهد رسول الله و حضرت علی(ع) هستند. این اصل در ۴۲ سال قبل ثابت شده است. مشارکت مردم در انتخابات های مختلف گذشته می گوید که نباید نگران مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ باشیم.
این عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با اشاره به وضعیت اقتصادی - معیشتی مردم اظهار داشت: در عین حال واقعیت های انکارناپذیری در جامعه وجود دارد. مردم ما از نظر معیشت در تنگنا هستند. همه دولتمردان ما در سه قوا، باید دست به دست هم دهند و مزد مردم را پرداخت کنند. نمی گردد مردم فشارها را تحمل کنند و ما به فکر مردم نباشیم. در مضیقه بودن مردم از واضحات است.
نماینده مردم شبستر در مجلس در مورد پیش بینی اش از رقابت نامزدهای انتخاباتی اظهار داشت: اصولگرایان و اصلاح طلبان نمی خواهند تا آخرین لحظه نامزد اصلی خودرا رو کنند چونکه بلندترین دیوارها در این فضای مجازی کشور ما تخریب خواهد شد. دوستان اصلاح طلب و اصولگرای ما نامزد اصلی خودرا پشت صحنه نگه داشته اند. احیانا تا یکی دو هفته دیگر نامزد اصلی را معرفی خواهند کرد.
وی درباب نقش رسانه ها در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اظهار داشت: روشنگری به عهده رسانه ها است. امیدوارم رسانه ها بتوانند ضرورت مشارکت را به خوبی تبیین کنند. انقلاب اسلامی خیلی از سنگرها مثل سنگر علم و سنگر دفاعی – امنیتی را فتح کرده است. سنگر اقتصاد آخرین سنگر دشمن است. امیدواریم مسئولین و مردم دست به دست هم دهند که آخرین قله را فتح نماییم. کشور ما پنجمین کشور ثروتمند جهان است فقط کافی است منابع را به خوبی مدیریت نماییم.
راستی در آخر با اشاره به دعوت ۲۲۰ نماینده مجلس از رئیسی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری در مورد پیش بینی اش از حضور محمدباقر قالیباف و سید ابراهیم رئیسی اظهار داشت: حضور آقای قالیباف را بسیار ضعیف می دانم. حضور آیت الله رئیسی را اما جزء واجبات و ملزومات می دانیم. ایشان هم مقبولیت اجتماعی دارد و هم توان جمع کردن یک مجموعه جوان و کارآمد برای جبران عقب ماندگی ها.1400/02/08
15:41:59
5.0 / 5
1013
تگهای خبر: اقتصاد , انتخابات , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان محفل
محفل