بادامچیان اعلام كاندیداتوری كرد

بادامچیان اعلام كاندیداتوری كرد

به گزارش محفل دبیرکل حزب موتلفه اسلامی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری  اعلام کاندیداتوری کرد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، اسدالله بادامچیان در نشست خبری خود با بیان کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به پرسشی درباره واکنشش نسبت به کناره گیری از این انتخابات به درخواست شورای وحدت اظهار نمود: تابحال در شورای وحدت چنین چیزی از ما خواسته نشده است، البته جایگاه شورای وحدت محترم است اما تصمیم حزب را دنبال خواهیم کرد البته بعد از ثبت نام باید منتظر اعلام نظر شورای نگهبان باشیم اما در انتها اگر همه گروه ها به اجماع برسند خب چون که نه، اگر وحدت حاصل شود می شود کمک کرد و زمینه حضور با یک کاندیدای واحد را فراهم نمود.
وی با اشاره به اینکه سیاست حزب موتلفه مشارکت حداکثری و وحدت بود که در کنار روحانیت به ایجاد شورای وحدت انجامید، اظهار نمود: سیاست دیگر ما واگذاری امتیاز تصمیم گیری در استان ها و شهرها به فعالان همان منطقه در چارچوب ائتلاف گسترده بود تا از تهران برای این مناطق تصمیم گیری نشود.
بادامچیان درباره شرایط کشور و جناح های سیاسی در آستانه انتخابات، تصریح کرد: خوشبختانه آرامش خوبی در کشور حاکم است و درگیری ها و برخوردها آنچنان تند و نگران کننده نبوده و برخوردها در حد معمول است. ائتلاف های مختلف هرکدام به کار مشغول هستند و وارد فضای تخریب نشده اند.
وی افزود: در انتخابات ریاست جمهوری بنای ما بر این است که به همه کاندیداها احترام بگذاریم و فضای توهین و تخریب ایجاد نشود. قاعده این است که مسئولیت احراز صلاحیت نامزدها برعهده شورای نگهبان است و باید به قانون التزام داشته باشیم. هیچ ضرورتی ندارد نامزدها یکدیگر را تخریب کنند. شورای نگهبان درمورد صلاحیت ها تصمیم می گیرد.
بادامچیان همینطور اظهار داشت: ما بعنوان حزب وارد شدیم و به دولت حزبی با پشتوانه حزبی معتقد هستیم. ما قصد رقابت نداریم و می خواهیم خودمان را به مردم عرضه نماییم و اثبات نماییم که یک حزب توانا و با برنامه می تواند دولت تشکل دهد و به مردم هم پاسخگو باشد. اگر فرد به صورت شخصی کاندیدا شود، نتیجه اش همین دولت هایی می شود که اعضای کابینه با یکدیگر درگیر می شوند اما حزب از نیروهای حزبی توانا که کارآزموده هستند، استفاده خواهد نمود.
ادامه دارد


1400/02/01
21:52:46
5.0 / 5
1412
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
محفل