پایگاه اطلاع رسانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب رونمایی گردید

پایگاه اطلاع رسانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب رونمایی گردید

به گزارش محفل پایگاه اطلاع رسانی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با حضور اعضای هیئت رئیسه و کمیته رسانه این شورا رونمایی گردید.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، غلامعلی حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در مراسم رونمایی از پایگاه رسمی این شورا با اشاره به اینکه خوشبختیم که در فاصله کوتاهی تا ثبت نام ها برای انتخابات ریاست جمهوری و حضور مردم در پای صندوق های رای برای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و میاندوره ای مجلس در بعضی شهرها و خبرگان، پایگاه رسمی شورای ائتلاف شروع به کار می کند، اظهار داشت: امیدوارم این کار رسانه ای بتواند یک شبکه ارتباطی فعال و با نشاطی را ایجاد نماید که اطلاعات صحیح و بموقع در اختیار مردم قرار گیرد و به حسن انتخاب مردم در انتخابات پیش رو در سال ۱۴۰۰ کمک نماید.
پایگاه اطلاع رسانی رسمی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شامل بخش های جداگانه شامل اخبار ویژه، کمیته ها، یادداشت ها، چند رسانه ای، جوانان می گویند، استان ها و گفت وگوها ست که از راه آدرس shorayetelaf.com برای عموم مردم قابل دسترسی است.
از راه همین پایگاه، دسترسی دفاتر استانی، کمیته ها و کانونهای شورای ائتلاف برای اطلاع رسانی فعالیت ها و به اشتراک گذاری رویدادهای مرتبط فراهم گشته است.
همینطور همزمان با آغاز به کار این پایگاه، صفحات مجازی شورای ائتلاف در هفت شبکه اجتماعی و پیام رسان ایرانی و بین المللی مجازی، شامل تلگرام، اینستاگرام، ایتا، سروش، آپارات، توئیتر و بله هم شروع به کار کرد.1400/01/31
13:08:52
5.0 / 5
1345
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
محفل