آمریكا به اسرائیل:

از وراجی درباره خرابكاری ضد ایران دست بردارید

از وراجی درباره خرابكاری ضد ایران دست بردارید

به گزارش محفل رسانه های صهیونیستی جمعه شب گزارش دادند که دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به اسرائیل اخطار داده است تا از «وراجی خجالت آور» درباره ایران دست بردارد.


به گزارش محفل به نقل از ایرنا، تارنمای I۲۴News به نقل از کانال ۱۲ اسرائیل نوشت که دولت بایدن به اسرائیل اعلام نموده است که از «وراجی» درباره خرابکاری در تاسیسات هسته ای ایران دست بردارد.
بر اساس گزارش کانال ۱۲، پیام آمریکا در این زمینه «قاطع» بوده است. این رسانه از یک واژه عبری بهره برد که مفهوم «تهاجمی» هم دارد. این پیام از راه «چندین کانال» منتقل شده است.
کانال ۱۲ به نقل از مقام های آمریکایی در قدس که نامی از آنها نبرد، گزارش داد که اقدام مقام های اسرائیلی درباره «نشت» اطلاعات در ارتباط با عملیات های خرابکارانه درباره برنامه هسته ای ایران سبب تضعیف تلاشهای آمریکا برای بازگشت به میز مذاکره می شود.
نیویورک تایمز چند روز پیش به نقل از «مقام های اطلاعاتی غربی» از خرابکاری رژیم صهیونیستی ضد تاسیسات هسته ای نطنز پرده برداشت.
با روی کار آمدن بایدن و برخلاف وعده انتخاباتی وی برای بازگشت به برجام، همچنان حاضر به برداشتن تحریم ها نشده و با وجود آغاز مذاکرات برای بازگشت این کشور به برجام، رژیم صهیونیستی در مقابل سکوت و چشمپوشی واشنگتن بر روی وقایع، مبادرت به خرابکاری تروریستی در سایت هسته ای نطنز کرده است.منبع:

1400/01/28
09:43:04
5.0 / 5
1170
تگهای خبر: انتخابات , دولت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
محفل