خضریان:

وحدت گفتمانی‬⁩ حول شاخص ها بر ائتلاف سیاسی گروه ها و احزاب ارجحیت دارد

وحدت گفتمانی‬⁩ حول شاخص ها بر ائتلاف سیاسی گروه ها و احزاب ارجحیت دارد

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که تعیین فاکتورهای مورد تاکید ⁧‫رهبری‬⁩ جهت ⁧‫انتخاب اصلح‬⁩ از میان نامزدهای انتخابات نشان داد که ⁧‫وحدت گفتمانی‬⁩ حول شاخص ها بر ائتلاف سیاسی گروه ها و احزاب ارجحیت دارد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، علی خضریان سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری به مناسبت شروع سال ۱۴۰۰ نوشت: «تاکید ⁧‫رهبر انقلاب‬⁩ بر خاصیت های مطلوب رئیس جمهور آینده از قبیل مدیریت و کفایت، باایمان، عدالتخواه و ضدفساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به جوانان، معتقد به توانایی های داخل، مردمی و امیدوار به آینده، منشور سیاسی و اعتقادی نیروهای انقلاب در ⁧‫انتخابات۱۴۰۰‬⁩ است.
تعیین فاکتورهای مورد تاکید ⁧‫رهبری‬⁩ جهت ⁧‫انتخاب اصلح‬⁩ از میان نامزدهای انتخابات برای هر کسی که به دنبال سعادت کشور باشد، بار دیگر نشان داد که ⁧‫وحدت گفتمانی‬⁩ حول شاخص ها بر ائتلاف سیاسی گروه ها و احزاب ارجحیت دارد.
ضمن اینکه خاصیت های رئیس جمهور مطلوب ظرفیتی برای سنجش همه نامزدهاست تا نگاه متعصبانه و گروهی نسبت به هر نامزدی که در سوابق آن در هر یک از شاخص ها همچون عدالتخواه و ضدفساد و یا معتقد به توانایی های داخل مبتلا به اختلال جدی است را کنار گذاشت و بهترین گزینه را به ⁧‫مردم‬⁩ معرفی نمود.»1400/01/02
13:57:49
5.0 / 5
1860
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
محفل