روز اول ثبت نام انتخابات شوراها،

ثبت نام ۲۲۵۴ نفر در انتخابات شوراها تا عصر امروز

ثبت نام ۲۲۵۴ نفر در انتخابات شوراها تا عصر امروز

به گزارش محفل دبیر ستاد انتخابات کشور ضمن اشاره به گزارش اولین روز ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار نمود: ۲۲۵۴ نفر تا ساعت ۱۸: ۰۰ امروز (۲۰ اسفند) برای ثبت نام اقدام نمودند که از این تعداد، بیشتر از ۳۶ درصد ثبت نام ها به صورت الکترونیک انجام شد.


به گزارش محفل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور، گزارش روز اول ثبت نام انتخابات شوراها تا ساعت ۱۸: ۰۰ چهارشنبه (۲۰ اسفند) را اعلام نمود و اضافه کرد: بیشتر از ۳۶ درصد افرادی که تا ساعت ۱۸ نخستین روز از مهلت قانونی، برای ثبت نام اقدام نمودند، روش های الکترونیک شامل استفاده از تلفن همراه و کامپیوتر شخصی را برای ثبت نام انتخاب کردند.
سخنگوی ستاد انتخابات کشور افزود: بیشتر از ۲۲ درصد داوطلبان روز نخست ثبت نام انتخابات شوراها، با رفتن به دفاتر پیشخوان دولت، برای ثبت نام اقدام نمودند.
موسوی کمتر از ۴۲ درصد اقدام کنندگان برای ثبت نام در روز اول مهلت قانونی ثبت نام را افرادی برشمرد که به فرمانداری ها رجوع کردند.
دبیر ستاد انتخابات کشور در پایان، امکان ثبت نام در تمام ساعات شبانه روز را از مزایای ثبت نام الکترونیک برشمرد و با یادآوری تداوم انتشار کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری اجتماعی، از همه افرادی که تمایل دارند در انتخابات شوراها ثبت نام کنند، دعوت کرد با استفاده از موبایل های هوشمند یا کامپیوتر شخصی و با سهولت کامل و بدون هرگونه هزینه، ثبت نام کنند.
منبع:

1399/12/21
00:41:37
0.0 / 5
1395
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
محفل