یك فعال سیاسی اصولگرا خطاب به كاندیداهای ریاست جمهوری؛

امید بدهید و از تفرقه بپرهیزید

امید بدهید و از تفرقه بپرهیزید

به گزارش محفل اصفهان یک فعال سیاسی اصولگرا اظهار داشت: هر فردی که می خواهد کاندیدای ریاست جمهوری شود در وهله اول باید در میان مردم امید بوجود آورد و از هرگونه عملی که سبب ایجاد یأس و تفرقه بین مردم شود بپرهیزد.ابوالفضل قربانی در گفت و گو با ایسنا درباره انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰، اظهار نمود: هر فردی که می خواهد کاندیدای ریاست جمهوری شود در وهله اول باید در میان مردم امید بوجود آورد و از هرگونه عملی که سبب یأس و تفرقه در میان مردم شود و کشور را از شور انتخاباتی تهی کند بپرهیزد، چونکه چنین عملی خیانت به مردم است. مردم باید احساس کنند که آینده کشور روشن است و هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

وی اضافه کرد: حتی اگر یک کاندیدا می خواهد مواردی را به شکل انتقاد مطرح کند باید این دقت را داشته باشد که مرز انتقاد را با مرز ناسزاگویی متمایز کند و حفظ شأن افراد را مورد توجه قرار دهد.

دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان اصفهان با اعلان اینکه توجه به ظرفیت های کشور از اهمیت زیادی برخوردار است، اظهار داشت: درست است که کشور گرفتار مشکلاتی است، اما این مشکلات به شکلی نیست که نتوانیم گرفتاری های موجود را بر طرف نماییم و با بهره گیری از ظرفیت های موجود می توان بر خیلی از مشکلات فائق آمد.

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: مهم ترین ظرفیت کشور نیروی انسانی کارآمد و توجه به جوانان و قشر فرهیخته جامعه است که این امر می تواند امید را در مردم به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

مردم ثابت کرده اند که به سرنوشت خود حساس هستند

قربانی با اشاره به اینکه مردم همیشه در تمام صحنه ها نشان داده اند که نسبت به کشور و سرنوشت آینده خودشان حساس هستند، اظهار داشت: در بسیاری از مقاطع مفسرین اینگونه وانمود می کردند که مردم ممکنست کمتر پای صندوق رأی حاضر شوند، اما در روز رأی گیری ثابت شده که مردم حضور پرشوری در انتخابات داشته اند و به سرنوشت خود اهمیت می دهند. الان هم این وضعیت وجود دارد، به جهت اینکه مردم به خوبی در پای صندوق رأی حاضر شوند در فرصت باقی مانده احزاب باید با قدرت ظاهر شوند و از تریبون هایی که در اختیار دارند مردم را به حضور گسترده در انتخابات تشویق کنند.

دبیر جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی استان اصفهان، اشاره کرد: در چهار دهه گذشته دوره های مختلفی از ریاست جمهوری را پشت سر گذاشته ایم و در همه این دوره ها تجربه های متفاوتی از عملکرد رؤسای جمهوری وجود داشته است که این تجارب باید برای دولت بعدی مفید باشد و مورد استفاده قرار بگیرد. بطور قطع مسائل و مشکلاتی که این روزها داریم چه بسا در یک مقطع خاص توانسته ایم با مدیریت بهتر مرتفع نماییم.

وی اظهار داشت: البته کشور دیگر نمی تواند با آزمون و خطا اداره شود، بلکه باید با دانش، بینش، برنامه ریزی و نظم و انضباط و حضور مؤثر مدیران در عرصه کاری روبه جلو حرکت نماید تا مشکلات آن حل شود.

منبع:

1399/12/11
14:43:29
0.0 / 5
1127
تگهای خبر: انتخابات , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
محفل