رونمایی از كتاب دولت جوان حزب اللهی

رونمایی از كتاب دولت جوان حزب اللهی

محفل: هم زمان با دومین سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب با حضور حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور کتاب دولت جوان حزب الهی رونمایی گردید.


به گزارش محفل به نقل از سازمان بسیج اساتید کشور، باتوجه به طرح دولت جوانان حزب اللهی از طرف امام خامنه ای برای انتخابات ۱۴۰۰ و مطالبه معظم له در این خصوص و باتوجه به سوء برداشت هایی که در این خصوص صورت گرفت و امام خامنه ای را به تشریح بیشتر واداشت، بسیج اساتید با هدف رفع شبهات و سوء برداشت های مطرح شده درباب دولت جوان حزب اللهی و تحقق دغدغه های نائب امام زمان در امتداد گفتمان سازی دولت جوان مبادرت به تالیف کتابی با همین عنوان کرده تا این مطالبه به گفتمان غالب در فضای منتهی به انتخابات گردد.
در این کتاب سعی شده است تا به تبیین دولت جوان و رسیدن به فهم مشترکی از جوان و مفهوم دولت جوان حزب الهی در منظومه فکری امام خامنه ای پرداخته شود.
کتاب دولت جوان حزب الهی دارای شش سرفصل بوده که شامل مفهوم شناسی جوان و جوانی و جوان حزب اللهی در منظومه فکری امام خامنه ای- ضرورت تشکیل دولت جوان حزب اللهی و الزامات آن - ماهیت، مبانی و اهداف دولت جوان حزب اللهی - فاکتورهای دولت جوان حزب اللهی - کارکرد انقلابی دولت جوان حزب اللهی و آثار دولت جوان حزب اللهی و چالش های پیش روی آن می باشد.
این اثر وزین با مشارکت اساتید محترم، آقایان محسن طاهری، محمد روحانی مقدم، علی تقی پور، غفار شاهدی، محمود اسدی، علی خلخالی و خانم ها دکتر فاطمه بوربور، طاهره زرنگار، معصومه ذبیحی، سیمین عرب، مریم ضیایی نجف ابادی، بیتا سعیدی عبدی، محبوبه درخشنده، مریم آقایی بجستانی و شهرزاد هوشمندی نیا تهیه و تدوین شده است.
ستاد اجرائی بیانیه گام دوم انقلاب سازمان بسیج اساتید کشور
منبع:

1399/11/25
23:27:55
0.0 / 5
1240
تگهای خبر: انتخابات , دولت , رهبری , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
محفل