علی اف سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به روحانی تبریك گفت

علی اف سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به روحانی تبریك گفت

رئیس جمهوری آذربایجان در پیامی خطاب به رئیس جمهوری اسلامی ایران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را از جانب خود و به نمایندگی از مردم جمهوری آذربایجان به دولت و ملت ایران صمیمانه تبریک گفت.


به گزارش محفل به نقل از سفارت ایران در باکو، الهام علی اف روز سه شنبه در این پیام اشاره کرد: روابط دو جانبه مان خصوصاً در سالهای اخیر به صورت صعودی توسعه یافته و محتوای جدیدی کسب کرده است. سفرهای متقابل متعدد، اسناد امضاء شده، پروژه های مشترک انجام شده من جمله فعالیت موفقیت آمیز کمیسیون مشترک دو کشور در روابط رو به گسترش ما نقش مهم ایفا می کند.
علی اف یادآورشد: با آزاد سازی سرزمین های ازلی و تاریخی آذربایجان از اشغال، مرز دولتی جمهوری آذربایجان – ایران کاملا احیا گردیده است. بدون شک این شرایط جدید از نظر تقویت بیش از پیش روابط دو جانبه بین کشورهای مان و توسعه همکاری منطقه ای فرصت های بزرگی را نوید می دهد.
وی اضافه کرد: باور دارم مناسبات جمهوری آذربایجان - ایران که بر پایه احترام متقابل و حسن همجواری استوار است، مطابق با منافع کشورهای مان زین پس نیز توسعه خواهد یافت و به تقویت ثبات و امنیت در قفقاز جنوبی کمک خواهدنمود.


1399/11/21
23:12:02
0.0 / 5
1283
تگهای خبر: دولت , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان محفل
محفل