رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

با آغاز مانور نیروهای مسلح، آمریكایی ها عقب نشینی می كنند

با آغاز مانور نیروهای مسلح، آمریكایی ها عقب نشینی می كنند

به گزارش محفل رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه امروز افتخار جهان اسلام ایستادگی ایران اسلامی در مقابل تمام کفر است، اظهار داشت: زمانی که مانور نیروهای مسلح شروع می شود آمریکایی ها از خلیج فارس عقب نشینی می کنند.به گزارش محفل به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسمی در سازمان قضایی نیروهای مسلح با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

در ابتدای این مراسم که به صورت ویدئوکنفرانس برای سازمان های قضایی نیروهای مسلح در در سراسر کشور پخش گردید، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: امروز رسالت داریم که صدای اسلام را به گوش جهانیان برسانیم و تمام مسائل، مشکلات و موانع موجود را از سر راه برداریم و قدردان انقلاب اسلامی باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با اعلان اینکه امروز افتخار جهان اسلام ایستادگی ایران اسلامی در مقابل تمام کفر است، اضافه کرد: زمانی که مانور نیروهای مسلح شروع می شود آمریکایی ها از خلیج فارس عقب نشینی می کنند.

وی خطاب به کسانی که چشم به تغییرات در سیاست آمریکا بواسطه تغییر رئیس جمهور دارند، اظهار داشت: سیاست اول و آخر آمریکا یکی است و این سازمان سیا است که این کشور را اداره می کند و با تغییر در کاخ سفید، اتفاقی نمی افتد.

برخی ریشه های این انقلاب را نشناختند و گرفتار انحراف شدند

محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مراسم با تبیین شخصیت حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: با مرور سیر زندگی ایشان درمی یابیم که خداوند به این مرد خدا نگاه حکیمانه بخشیده و از همان عنفوان جوانی شخصیتی متمایز داشته است و نقش بی بدیل امام در انقلاب اسلامی ایران و خیلی از برکاتی که حاصل شد محصول این نگاه حکیمانه ای بوده که به سرچشمه کوثر لایزال الهی وصل می شد.

وزیر پیشین ارشاد اسلامی با اعلان اینکه امام وقتی در سال ۴۲ کلید انقلاب را زدند یک عاقبت اندیشی و سرمایه گذاری مد نظرشان بود، اضافه کرد: برخی این درک را نداشتند و ریشه های این انقلاب را نمی شناختند و گرفتار انحراف شدند.

وی اضافه کرد: تعدادی از این افراد با انقلاب آمدند و جزء مقربین شدند، مسئولیت های عالی گرفتند و نفر دوم انقلاب و قائم مقام شدند و بازهم از درک حقیقت انقلاب محروم ماندند و با ساده اندیشی در مقابل گله مندی های چند آدم منافق و ناباب عاجز از توضیح شدند و در همراهی انقلاب ناکام ماندند.

صفارهرندی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) شخصیتی با صلابت و نترس داشتند، اظهار داشت: وقتی حکومت نظامی شد امام دستور دادند که مردم بیرون بریزند؛ برخی بزرگان نگران بودند و آمدند پیش امام که این دستور را لغو کنند اما فرمودند «بدانید من مأمور هستم که بیان کنم» و این سخن یک اطمینان و آرامشی برای این بزرگان فراهم نمود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: در روزی که به ظاهر در جنگ به بن بست رسیده بودیم و انگار همه چیز از دست رفته بود امام رجز خواندند و گفتند «من با اطمینان می گویم اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهدنمود.»

وی اظهار داشت: پس از فروپاشی شوروی یا اتفاق فضاحت باری که یک ماه پیش در کنگره آمریکا صورت گرفت باید می فهمیدیم امام خمینی (ره) آن زمان چه گفت و مذلتی که برای ابرقدرت شرق و غرب پیش بینی کرده بود، چه بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: در اواخر دوره ریاست جمهوری ترامپ زمانی که سیاسیون در کشور می گفتند قرائن و شواهد حاکیست آمریکا قصد حمله دارد و برای جلوگیری از جنگ باید با آنها مذاکره نماییم، حضرت آقا چه در جلسه خصوصی با سیاسیون و چه در گفت و گو با مردم گفتند «نه با آمریکا مذاکره می نماییم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد.»

صفارهرندی با اعلان اینکه دشمن حالا به دنبال تخریب شخصیت رهبری است، اشاره کرد: دشمن فهمیده که این نظام بسیار محکم است و به این راحتی فرو نمی ریزد بنابراین رسانه های بیگانه و برخی افرادی که تا سطح وزیر، معاون وزیر و نماینده مجلس در کشور قبلا مسئولیت داشتند، در خارج از کشور به دنبال آن هستند که به ستون خیمه نظام صدمه بزنند.

وی با اعلان اینکه در داخل هم یکسری به اسم عدالت خواهی در امتداد گفتمان دشمن قرار می گیرند، اشاره کرد: می گویند ما هم نقد داریم؛ اشکالی ندارد که آحاد امت اسلامی سؤال کنند؛ کسی در وسط جنگ از امیرالمؤمنین (ع) پرسشی داشت و امام با سعه صدر جواب داد اما مشکل اینجا است که این فرد منتقد متوجه نیست این سؤال تبادر ذهنی خودش نیست بلکه القائی است که دشمنان در ذهنش قرار داده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: افرادی دست به فتنه گری می زنند و مرتکب تحریف می شوند در صورتیکه تمامی حیثیت شان را مدیون انقلاب و رهبری هستند.

وی اضافه کرد: اینها انقلاب را به نظام تبدیل کردند و در این نظام به بسیاری از چیزها رسیدند و یادشان رفته که آغاز انقلاب چگونه بوده و بعد هم خویش را حاکم دیدند.

صفارهرندی در ادامه با اشاره به عده ای که سر از مسیر انحراف درآوردند، اظهار داشت: کسانی که مردم به آنها دل بسته بودند و در ابتدای راه هم با شعار عدالت محوری در ابراز ولایت پذیری فعال بودند در میانه راه مسیر دیگری را پیش گرفتند.

منبع:

1399/11/19
21:52:01
0.0 / 5
1460
تگهای خبر: حكم , رهبری , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
محفل