شجاعی:

اصلاح طلبان دیگر سراغ نامزد نیابتی نخواهند رفت

اصلاح طلبان دیگر سراغ نامزد نیابتی نخواهند رفت

به گزارش محفل دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب اظهار داشت: دیگر سراغ نامزد نیابتی و ائتلافی نخواهیم رفت و اگر نامزد اصلاح طلب توانمندی داشته باشیم از او حمایت می نماییم.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، زهرا شجاعی در نشست مجازی این تشکل اصلاح طلب، در پاسخ به پرسشی درباره نامه ۱۲۶ فعال اصلاح طلب به سیدمحمد خاتمی و انتقاد از نهاد اجماع ساز، اظهار داشت: از این نامه بوی مخالفت احساس نمی گردد، بلکه در این نامه طرح و پیشنهاداتی مطرح گردیده است. حتی تعدادی از افراد امضاکننده نامه عضو نهاد اجماع ساز جدید اصلاح طلبان هستند. طرح های مطرح شده برای ما باارزش است و وظیفه این نهاد ستاندن نظرات اصلاح طلبان و به کار بستن این پیشنهادات است.
وی ادامه داد: به نظر نمی رسد این دلیل مخالفت باشد، تعدادی از این طرح ها مانند «سرا» و ایجاد بانک اطلاعاتی از اصلاح طلبان، در شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان هم مطرح شده بود که کاربردی هستند.
شجاعی با اعلان اینکه این نهاد، کمیته و کارگروه دارد که از صاحب نظران مختلف دعوت خواهد کرد، افزود: آنچه مهمست اراده برای وحدت و انسجام است که خوشبختانه وجود دارد. دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب درباره نامزد اصیل یا ائتلافی (نیابتی) اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: هنوز به موضوع مصادیق در انتخابات ورود نکرده ایم و مصوبه ای نداشتیم اما معتقد هستم که دیگر سراغ نامزد نیابتی و ائتلافی نخواهیم رفت. دیدگاه آقای خاتمی هم این است که از نامزد اصلاح طلب توانمند که ما توان دفاع از او را داشته باشیم و او هم توان انجام کار را داشته باشد مورد حمایت قرار می گیرد. در غیراین صورت با ارائه برنامه، نظام و دولت آینده را یاری خواهیم کرد.
منبع:

1399/11/14
23:39:30
0.0 / 5
1362
تگهای خبر: ائتلاف , انتخابات , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
محفل