درخواست نماینده فلاورجان از قوه قضائیه برای ورود به ماجرای مرگ آسیه پناهی

درخواست نماینده فلاورجان از قوه قضائیه برای ورود به ماجرای مرگ آسیه پناهی

محفل: به دنبال تخریب منزل آسیه پناهی توسط شهرداری كرمانشاه و مرگ این پیرزن، نماینده مردم فلاورجان در مجلس از قوه قضائیه خواست كه به این مساله ورود كند.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور ادعا کرد: دولت شما دیر از خواب بیدار می شود. ابتدای شیوع ویروس کرونا کشور را رها کردید و الان اقتصاد پساکرونا را به حال خود گذاشته اید. وضعیت اقتصادی مردم روز به روز بدتر می شود. دولت نیز نقدینگی را رها کرده بطوریکه حجم نقدینگی طی پنج سال قبل بیش از سه برابر شده است.
نماینده مردم فلاورجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به کاهش ارزش پول ملی اظهار داشت: این مسئله سبب شده که نقدینگی در بازار طلا، ارز، بورس و مسکن جابجا شود. حجم بدهی معوقات بانکی و حجم مطالبات مشکوک الوصول بانکی نشانگر ضعف عملکرد بانک مرکزی و خودمختاری بعضی بانک ها است. دولت این مسائل مهم را رها کرده است و به فکر انتصاب افراد معلوم الحال در پست های حساس در این سال آخر است.
موسوی لارگانی در ادامه تذکر خود درباب صندوق های مالی اظهار داشت: صندوق بازنشستگی کشور و شصتا چند ماهی است که بدل به حیاط خلوت مفسدین اقتصادی و سیاسی شده است. به آقای شریعتمداری تذکر می دهم که دست از این روند غلط بردارد.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس درباب آسیه پناهی، پیرزنی که خانه اش در کرمانشاه مورد تخریب شهرداری این شهر واقع شده بود اظهار داشت: از قوه قضائیه می خواهم که به موضوع مرگ آسیه پناهی ورود کند. جرم این زن دفاع از آلونک ساده و کپری خود در مقابل شهرداری کرمانشاه بود. در نظام جمهوری اسلامی شایسته نیست که پس از ۴۰ سال برای رفع اشکال فقرا اینگونه با آنها برخورد شود.
منبع:

1399/03/11
22:55:26
5.0 / 5
2367
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
محفل