نامه استادان و مدرسین قدرت نرم دانشگاه ها خطاب به سردار حاجی زاده

نامه استادان و مدرسین قدرت نرم دانشگاه ها خطاب به سردار حاجی زاده

محفل: 840 استاد و مدرس گروههای علمی ـ تخصصی رصد و پایش محیطی و شبکه های استانی و ملّی قدرت نرم و جنگ نرم در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ایران، خطاب به فرمانده هوافضای سپاه تاکید نمودند که به محض مشاهده تحرکات آمریکایی ها به خصوص هواپیمای بی52 آمریکا در جدار مرزی آسمانی متمایل به ایران، آنرا هدف قرار داده و سرنگون کنند.


به گزارش محفل به نقل از مرکز رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج، به دنبال بزرگ نمایی برخی رسانه های فارسی زبان خارجی و مراکز رسانه ای غربی، عبری و عربی از تحرکات ناوهای غول پیکر و هواپیمای B52 در منطقه، استادان و مدرسان قدرت نرم و جنگ نرم نهضت استادی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ایران در نامه ای به سردار حاجی زاده با عنوان سردار فاتح عین الاسد، درخواست نمودند تا به محض مشاهده این تحرکات به خصوص هواپیمای بی۵۲ آمریکا در جدار مرزی آسمانی متمایل به ایران، آنرا هدف قرار داده و سرنگون کنند.

متن نامه به شرح زیر است:

بسم الله القاصم الجبارین
«یا أَیهَا الَّذینَ آمَنُوا قاتِلُوا الَّذینَ یلُونَکُمْ مِنَ الْکُفَّارِ وَ لْیجِدُوا فیکُمْ غِلْظَةً وَ اعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُتَّقینَ»(توبه /۱۲۳)
ای کسانی که ایمان آورده اید با کافرانی که به شما نزدیک ترند پیکار کنید و دشمنان دورتر، شما را از دشمنان نزدیک غافل نکند، آنها باید در شما شدت و خشونت و قدرت احساس کنند و بدانید خداوند با پرهیزکاران است
سردار بسیجی امیرعلی حاجی زاده؛ فرمانده شجاع و انقلابی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سلام علیکم؛
اللهم صلّ علی محمّدوآل محمّد؛
از آستانه سالروز ترور پنهانی سپهبد ایران و اسلام؛ شهید حاج قاسم سلیمانی رضوان الله مقابل که باشکست اُبهت پوشالی لیبرال دموکراسی آمریکایی و ذلّت در جبهه آمرین، قاتلین و همکاران آنها در تحولات داخلی آمریکا و ضعف در کشورهای همپیمان شان توأم شده، مشاهده می شود که آمریکای روبه افول، اضمحلال و فروپاشی برای بازسازی چهره جهانخواری و جاری ساختن حس نوستالژی ابرقدرتی در داخل و خارج به تحرکاتی نمایشی در منطقه های مجاور ایران بزرگ، قهرمان و اسلامی مبادرت می کند، به خصوص با تصور خام در شبیه سازی حالا و دوران قدیم و جاهلیت منطقه ای، به جابجایی ناوهای غول پیکر و هواپیمای B52 در آسمان منطقه مبادرت می کند؛ رسانه های سعودی، لندنی، صهیونیستی و سازمان های مزدور منافقین و بقایای سلطنتی نیز بعنوان واحدهای رسانه ای ـ تبلیغاتی ارتش درمانده آمریکا موظف شدند تا از جابجایی این آهن قراضه های غول پیکر آبی و هوایی به ترسانیدن ملّت های منطقه بویژه ایران بزرگ و ملّت سلحشور اقدام نمایند؛ در صورتیکه حتی کم سواد ترین و غیر حرفه ای ترین تحلیل گران و آگاهان اجتماعی، سیاسی و امنیتی به خوبی واقف هستند ابتدای هرجنگی که آمریکا سردمدار آن باشد با شروع سنگربندی های نژادی، زبانی و اجتماعی در شهرهای این کشور مصادف خواهد شد به خصوص حالا که ساختمان مجلس و خیابان های این کشور صحنه کشتار داخلی شده است؛ پس! ناوها و هواپیماها به حرکت و پرواز درآمدند تا تنفسی مصنوعی به این موجود در حال احتضار دمیده شود؛ گو این که نمایش ها و مانورها برای تولید مضامین و قدرت نرم برای تصرف افکار و مهندسی ذهن، جهت پرهیز از رویارویی اصلی با ایرانیان و صدها هزار مجاهد مکتب مقاومت در آسیا صورت می پذیرد!
سردار انقلابی و فاتح عین الاسد! گروهای علمی ـ تخصصی رصد و پایش گران محیطی و به خصوص شبکه های استانی و ملّی قدرت نرم در نهضت استادی دانشگاههای ایران ضمن گرامیداشت یوم الله اسقاط پهپاد راهبردی و رادار گریز گلوبال هاوک و یوم الله درهم کوبیدن سیمای پنجاه ساله ابرقدرتی آمریکا در پایگاه عین الاسد؛ به نمایندگی از جامعه استادان متدین و وطن خواه انتظار دارند جوانان دانشمند سازمان ملّت بنیاد هوافضا به محض ورود آهن پاره غول پیکر آبی و خصوصاً بلافاصله بعد از ورود سهوی یا عمدی B52؛ این علامت های کهنه و قدیمی تولید ترس و لرزها از طرف استبداد و استعمار برای غارت ملّت های مظلوم و مستضعف، آنرا به محض مشاهده در جدارمرزی و متمایل به آسمان این مرز پرگهر، مورد هدف قرار داده و سرنگون نمایید.
سردار عین الاسد! حالا وقتشه! زمان درهم کوبیدن فیل ها از طرف ابابیل ها ! تا جهانیان پوشالی بودن تحرکات آبی و هوایی دشمنان متجاوز به سرزمین های ملی خودرا دریابند.
ای ایران ای مرز پر گهر * ای خاکت سرچشمه هنر
دور از تو اندیشه بدان * پاینده مانی و جاودان
والعاقبه للمتقین
۸۴۰ استاد و مدرس گروههای علمی ـ تخصصی رصد و پایش محیطی و شبکه های استانی و ملّی قدرت نرم و جنگ نرم دردانشگاهها و مراکز آموزش عالی ایران
منبع:

1399/10/22
17:09:04
0.0 / 5
1412
تگهای خبر: آموزش , مجلس , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
محفل