بادامچیان:

دولت از اقشار صدمه دیده حمایت جدی داشته باشد

دولت از اقشار صدمه دیده حمایت جدی داشته باشد

به گزارش محفل دبیركل حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: دولت با اعتمادسازی عمومی، از اقشار صدمه دیده در شرایط كرونا حمایت جدی داشته باشد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، اسدالله بادامچیان در بیان مواضع هفتگی این حزب با اشاره صدمه های گوناگون بیماری کرونا در کشور و افزایش محدودیت ها، از دولت خواست با اعتمادسازی عمومی، از اقشار صدمه دیده شرایط کرونا حمایت جدی داشته باشد.
وی ادامه داد: پیشگیری از افزایش آمار مبتلایان به کرونا و قربانیان آن در کشور نیازمند مدیریت منسجم و تصمیم های متقن و کارشناسی قرارگاه فرماندهی و هم داشتن ضمانت اجرایی می باشد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: مسئولین باید در مدیریت بحران کرونا ضمن پرهیز از تناقض در گفتارها و اقدام ها، نسبت به دوگانگی برخورد با تجمعات هم توجه داشته باشند.
بادامچیان در ادامه خاطرنشان کرد: باتوجه به موفقیت های طب سنتی در بعضی کشورها برای درمان کرونا، دولت از ظرفیت های طب ایرانی برای کاهش عوارض و درمان بیماری کرونا در کشور بهره برداری نماید.
وی در بخش دیگری از این گفتگو درباره مشکلات اخیر بازار بورس ایران تاکید کرد: مردم با تشویق دولت در این بازار سرمایه گذاری کردند و در شرایط سخت کنونی و نوسانات خسارت باری که به تازگی در این بازار اتفاق افتاد، دولت موظف است کم کاری نهادهای مسئول در این رابطه را جبران نموده و از سرمایه مردم حفاظت و از خسارت دیدگان حمایت کند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه با تشکر از اقدامات اخیر وزارت صمت اظهار داشت: این وزارتخانه و دستگاههای دیگر در بحران کرونا تلاش کنند که با استفاده از توانمندی های داخلی نسبت به رفع مشکلات مردم و تأمین کالاهای ضروری آنها اقدام نمایند.
بادامچیان همینطور ضمن اشاره به گشایش های اخیر اقتصادی توسط دولت عنوان کرد: برطرف شدن ناگهانی موانع ترخیص کالاها از گمرک و تأمین و توزیع کالاهای ضروری در بازار نشان داده است که مشکلات اقتصادی کشور ریشه داخلی دارد و نباید آنرا به رویدادهای برخی دولت ها موکول کرد. بلکه با عزم و اراده مسئولین و تکیه بر ظرفیت های داخلی می توان مشکلات را برطرف کرد.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به عدم تغییر در سیاست خارجی نظام با عنایت به انتخابات اخیر ریاست جمهوری در آمریکا تاکید کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری هم فرمودند، سیاست خارجی نظام با تغییر رؤسای جمهور آمریکا تغییر نخواهد کرد چونکه دولت ها در آمریکا تابع سیاست های از پیش تعیین شده می باشند و مواضع ترامپ و بایدن هم نسبت به جمهوری اسلامی مشخص است.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: نظام مستقل و ظلم ستیز جمهوری اسلامی هم سیاست های اصولی و اساسی خویش را در هر شرایطی خواهد داشت. اصلاح طلبان با سیاست های غلط گذشته و تفکر غرب گرا در سیاست های خود در طول این سال ها همواره شکست خورده اند؛ چونکه از یک طرف به مردم متعهد و استقلال همه جانبه خواه ایران و نیروهای داخلی تکیه نکردند و از دیگر سو امروز که انتخابات مفتضح آمریکا، لیبرال دموکراسی غربی و غربزدگی را آشکار و رسوا کرده است، دیگر سخنی برای مطرح کردن ندارند و گرفتار خطای بزرگتری شدند که تصور دارند بایدن در اوضاع آشفته ایران می تواند نقطه امیدی برای آنها باشد.
وی خاطرنشان کرد: بایدن رئیس جمهور بسیار ضعیف و متزلزلی است؛ چونکه گرفتار اختلافات شدید مردان پشت پرده و خاکستری آمریکا است. آمریکا در بحران های شدید کرونایی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی غرق است و امید نجات از غرق شدگان، غلط است. اصلاح طلبان از گردابی که در آن گرفتارند به امید آمریکا و بایدن نباشند.
وی در بخش دیگری از این گفتگو از حرکت فعال مشترک جامعه روحانیت مبارز استقبال کرد و ابراز امیدواری نمود که در انتخابات ۱۴۰۰ ملت شاهد وحدت همه نیروهای انقلابی و حزب اللهی برای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی باشند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره آخرین تحولات منطقه هم اظهار داشت: اوضاع منطقه در آینده تحولات خاصی را خواهد داشت؛ کشورهایی که روز گذشته با دستور ترامپ با ملت های اسلامی سیاست های خصمانه داشتند و با رژیم صهیونیستی سازش کردند، با خشم ملت های مسلمان منطقه روبرو خواهند شد و بحران آمریکا هم نمی گذارد از آنها حمایت کنند و بهتر است هرچه سریعتر از این مسیر خطرناک برگردند.
منبع:

1399/09/03
22:47:04
5.0 / 5
1310
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
محفل