افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

در این مطلب با تنها راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آشنا خواهید شد پس با ما همراه باشید.


شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام امروزه تبدیل به یک فضای بزرگ با تعداد کاربر بسیار بالا برای تفریح و کسب درآمد شده است. اما کسب درآمد از اینستاگرام نیازمند تعداد زیادی فالوور واقعی و فعال می‌باشد.

بنابراین هر روز به تعداد افرادی که اینستاگرام را محل مناسبی برای معرفی کسب و کار و فروش محصولات خود می دانند افزوده می شود، که مهمترین نگرانی آن ها افزایش فالوور پیج خود و دیده شدن محصولات و خدمات آن هاست.

به عبارت دیگر مهمترین دغدغه ای که فکر بیشتر کاربران اینستاگرام را به خود مشغول کرده افزایش فالوور، لایک، کامنت و افزایش بازدید استوری و ویدیوهای پیج آن هاست، که برای این امر روش های زیادی را امتحان می کنند، از جمله خرید فالوور، لایک، کامنت، بازدید و غیره، این روش ها با اینکه نیاز به صرف هزینه زیادی دارند اما هیچکدام واقعی و موثر نیستند.

در این مطلب با تنها راه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام آشنا خواهید شد پس با ما همراه باشید.

 

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام ابزاری است که ما را در مدیریت پیج خود یاری می‌کند. بهتر است ابتدا یادآوری مختصری در مورد کاربرد اینستاگرام داشته باشیم و سپس کاربرد‌های ربات اینستاگرام را به عنوان یکی از راه‌های بسیار کارآمد افزایش فالوور واقعی مورد بررسی قرار می‌دهیم.

امروزه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بخشی جدا نشدنی از زندگی ما شده‌اند. یکی از این شبکه‌های اجتماعی بسیار محبوب که پس از فیلتر شدن فیسبوک و توئیتر، تعداد زیادی کاربر ایرانی را به خود جذب نمود، اینستاگرام می‌باشد. اینستاگرام ابتدا به عنوان یک شبکه‌ی اجتماعی با هدف عکاسی و به اشتراک گذاری عکس معرفی شد اما رفته رفته با افزوده شدن قابلیت‌های مختلف به آن با توجه به نیاز کاربران تبدیل به یک شبکه‌ی اجتماعی تمام عیار شد.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی جذاب با امکانات فراوان می‌باشد که در میان مردم جهان بسیار محبوبیت دارد. افراد مختلف با هدف‌های مختلفی از اینستاگرام استفاده می‌کنند. برای مثال عده‌ای تنها برای تفریح و گذراندن زمان بیکاری خود از اینستاگرام استفاده می‌کنند اما عده‌ای دیگر با هدف کسب درآمد و تبلیغ محصولات خود از این شبکه‌ی اجتماعی پر مخاطب استفاده می‌کنند.

افرادی که جهت تفریح از اینستاگرام استفاده می‌کنند نیاز چندانی به تعداد فالوور بالا ندارند و حتی ترجیح می‌دهند لیست مخاطبانشان را تنها دوستان و آشنایان تشکیل دهند. اما افرادی که برای کسب و کار و درآمد از تبلیغات، اینستاگرام را انتخاب می‌کنند نیازمند تعداد بالای فالوور واقعی می‌باشند. ارزش یک پیج اینستاگرام به میزان واقعی و فعال بودن فالوورها و تعداد بازدید، لایک و کامنت آن صفحه‌ بستگی دارد. برای افزایش فالوور راه‌های مختلفی وجود دارد و اکثر راه‌های ساده مانند اپلیکیشن‌های افزایش فالوور باعث بالا رفتن فالوورهای فیک می‌شوند اما افزایش فالوور واقعی و فعال کمی دشوار است و راه‌های محدودی برای این منظور پیش روی ما است. استفاده از ربات اینستاگرام یکی از این روش‌ها می‌باشد.

 

افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از ربات اینستاگرام چگونه است؟

ربات اینستاگرام در واقع مانند یک کارمند مجازی هوشمند صفحه‌ی اینستاگرام ما را با دستوراتی که به آن می‌دهیم، به صورت شبانه روزی مدیریت می‌کند. ربات معمولاً با فالو و آنفالو نمودن صفحات مرتبط با پیج ما، توجه آنان را به صفحه‌ی ما جلب می‌کند و این گونه باعث افزایش فالوور فعال و واقعی علاقه مند به مطالب پیج ما می‌شود. استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی دارای مزیت‌هایی می‌باشد که به ندرت در روش‌های دیگر افزایش فالوور آن‌ها را مشاهده میکنیم.

یکی از بهترین ویژگی‌های استفاده از ربات، شبانه روزی بودن آن است. حتی در زمانی که سیستم ما خاموش است و به اینترنت متصل نیستیم، ربات با توجه به دستوراتی که به آن داده‌ایم فعالیت خود را ادامه می‌دهد. بنابراین ما می‌توانیم با خیالی آسوده تمرکز و زمان خود را به کیفیت پست‌هایمان اختصاص دهیم.

ارزان بودن استفاده از ربات اینستاگرام نسبت به تبلیغات جذب فالوور، از دیگر ویژگی‌های مثبت استفاده از ربات می‌باشد. در واقع با استفاده از ربات با هزینه‌ی نسبتاً کمی روزانه بر تعداد فالوور‌های واقعی و فعال پیج ما افزوده می‌شود. در نتیجه تعداد لایک، بازدید و کامنت‌های پیج اینستاگرام ما که برای اسپانسرها جذاب است، در مدت زمان کوتاهی افزایش چشمگیری می‌یابد.

واقعی بودن فالوورهایی که توسط ربات‌ها جذب می‌شوند جزء ارزشمند ترین ویژگی‌های آن‌ها است. همانطور که گفته شد ارزش یک پیج اینستاگرام به میزان واقعی و فعال بودن فالوورهای آن پیج بستگی دارد. داشتن فالوورهای فیک از کامنت‌ها و لایک‌ها مشخص می‌شود و اسپانسرها حاضر نیستند  تبلیغات خود را بر عهده‌ی پیجی بگذارند که تعداد فالوور واقعی و فعال کمی دارد.

همچنین ربات اینستاگرام به ما این امکان را می‌دهد که پیام مشخصی را برای پاسخ‌ به دایرکت‌ها و کامت‌ها از پیش تعیین کنیم تا در صورت نیاز توسط ربات به کار گرفته شود. در واقع فعالیت دائمی پیج باعث اعتماد و افزایش بیشتر مخاطبان می‌شود.

ما می‌توانیم در تنظیمات ربات اینستاگرام مورد نظر خود هشتگ‌ها و صفحات مشخصی که فعالیتی مرتبط با فعالیت پیج ما دارند را مشخص کنیم تا فعالیت ربات در راستای آن صفحات پیش برود. این امر باعث جذب فالوور‌هایی با علاقه مندی به مطالب پیج ما می‌شود که در نتیجه‌ی آن بازدید و لایک و کامنت افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.

 

معرفی ربات اینستاگرام اتوگرام

ربات اینستاگرام اتوگرام به صورت یک افزونه پیشرفته با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد برای گوگل کروم ویندوز طراحی شده است، بنابراین بر خلاف سایر ربات های اینستاگرام تحت سرور نبوده که این امر منجر به افزایش چشمگیر سرعت ربات، استفاده از آی پی و یوزر ایجنت اینستاگرام خود فرد، درنتیجه کاهش خطر بلاک موقت شدن و همچنین کاهش هزینه استفاده از ربات به یک دوم، نسبت به سایر ربات های اینستاگرام تحت سرور شده است زیرا دیگر لازم نیست هزینه اضافی برای استفاده از سرور پرداخت کنید.

 

ویژگی های کلیدی و متمایز کننده اتوگرام بهترین ربات اینستاگرام

·     سرعت بسیار بیشتر: نرم افزار اتوگرام نسبت به ربات های مشابه و همچنین ربات های تحت سرور سرعت بسیار بیشتری دارد، به عبارت دیگر اتوگرام سریع ترین ربات اینستاگرام محسوب می شود که بسته به کشش پیج شما کاملا قابل تنظیم است.

·     هزینه بسیار کمتر: نرم افزار اتوگرام بر خلاف سایر ربات های اینستاگرام تحت سرور نبوده بنابراین هزینه استفاده از آن بسیار کمتر است (حدود یک دوم!)، به عبارت دیگر اتوگرام ارزان ترین ربات اینستاگرام محسوب می شود.

·     ریسک بسیار کمتر: نرم افزار اتوگرام بر خلاف ربات های تحت سرور اکانت شما را به خطر نمی اندازد زیرا از آی پی و یوزر ایجنت اینستاگرام خود شما استفاده کرده و هیچ تفاوتی با کاربر واقعی ندارد.

·     بدون نیاز به پسورد: همزمان با باز کردن افزونه ربات اینستاگرام گوگل کروم اتوگرام، وبسایت اینستاگرام نیز باز خواهد شد و شما نام کاربری و رمز عبور خود را تنها در وبسایت اینستاگرام وارد می کنید، بنابراین ربات اینستاگرام اتوگرام بدون نیاز به پسورد شما می باشد و به آن دسترسی ندارد.

·     قابلیت های زیاد: نرم افزار اتوگرام قادر به انجام فالو خودکار، لایک خودکار، کامنت خودکار، آنفالو خودکار، پست گذاری خودکار، مشاهده استوری خودکار، ارسال دایرکت خودکار (بزودی) و … تنها با چند کلیک می باشد.

·     تنظیمات گسترده: تمام فعالیت های اتوگرام با گزینه های در دسترس بسیار زیادی قابل تنظیم و شخصی سازی می باشند، از جمله: تنظیم زمان خواب و کار نکردن ربات، ایجاد زمان های فعالیت تصادفی به صورت خودکار، تنظیم محدودیت برای تمام فعالیت ها، تنظیم دقیق زمان تمام فعالیت ها و…

·     فیلترهای متنوع: کلیه فعالیت های اتوگرام اعم از فالو، لایک، کامنت، آنفالو و… شامل گزینه ها و فیلترهای بسیار متنوع هستند؛ از جمله: انتخاب جنسیت، انتخاب شهر یا کشور، انتخاب تعداد فالوور یا فالووینگ پیج هدف و امکانات بسیار بیشتر که پس از نصب ربات و مشاهده آن ها شگفت زده خواهید شد.

آشنایی با بخش های مختلف اتوگرام قوی ترین ربات اینستاگرام

·     داشبورد: در این بخش می توانید خلاصه ای از آخرین فعالیت های انجام شده توسط ربات از جمله: آخرین فالو ها، لایک ها، کامنت ها، آنفالو ها، آخرین فالوور های دریافتی و همچنین گزارش خطاهای احتمالی رخ داده در هنگام انجام این فعالیت ها را مشاهده کنید.

·     فالو: بخش فالو از چند قسمت تشکیل شده است از جمله: مخزن، فیلتر ها، تنظیمات و زمان های خواب، در قسمت مخزن می توانید اکانت ها، مکان ها و یا هشتگ های هدف برای انجام فالو را تعیین کنید، در قسمت فیلتر ها می توانید جنسیت اکانت هدف، تعداد فالوور ها، فالوینگ آن و ... را مشخص کنید، در قسمت تنظیمات می توانید سرعت فالو و جمع آوری مخزن را مشخص کرده و برای آن ها محدودیت تعیین کنید، در قسمت زمان های خواب می توانید به صورت تصادفی زمان های عدم فعالیت ربات را تعیین کنید.

·     آنفالو: بخش آنفالو همانند بخش فالو از چند قسمت تشکیل شده  است از جمله تنظیمات، فیلتر ها، لیست سفید و زمان های خواب، در قسمت لیست سفید می توانید لیستی از افرادی که نمی خواهید آنفالو شوند را وارد کنید و یا به صورت خودکار افرادی را به لیست اضافه کنید، به عنوان مثال افرادی که برای پست های شما لایک و کامنت گذاشته اند، بقیه قسمت های بخش آنفالو همانند قسمت های بخش فالو می باشند.

·     لایک: بخش لایک نیز از چند قسمت تشکیل شده از جمله مخزن، تنظیمات و زمان های خواب که مشابه قسمت های بخش های قبل هستند.

·     کامنت: بخش کامنت از نظر تنظیمات همانند بخش های دیگر می باشد و در قسمت کامنت  این بخش می توانید متن های مورد نظر خود جهت کامنت گذاری را وارد کنید.

·     ذخیره کردن پست: در این بخش می توانید پیج های هدف جهت جمع آوری پست های آن ها برای پست گذاری را تعیین کنید که همانند بخش های دیگر شامل تنظیمات و زمان های خواب می باشد.

·     پست گذاری خودکار: در این بخش فایل ها و یا لینک آن ها را جهت پست گذاری انتخاب می کنید، همچنین می توانید به صورت دسته ای از سایت گوگل و پینترست تصاویری را برای این کار انتخاب کنید.

·     ارسال دایرکت خودکار: بزودی ...

·     مشاهده استوری: قسمت های این بخش همانند قسمت های بخش های معرفی شده دیگر می باشد.

·     آمار فعالیت ها: در این بخش آماری از تمام فعالیت های انجام شده توسط ربات در یک ماه اخیر قابل مشاهده می باشد.

·     پروکسی: در صورتی که از ربات اینستاگرام اتوگرام برای بیش از پنج اکانت به صورت همزمان استفاده کنید لازم است بخش پروکسی را نیز فعال کنید.

·     درون ریزی و برون ریزی: در این بخش می توانید تمام تنظیمات ربات را ذخیره کرده و یا تنظیماتی که قبلا ذخیره کرده اید را بارگزاری کنید.

 

 

تعرفه ربات اینستاگرام اتوگرام

همانطور که بیان  شد ربات اینستاگرام اتوگرام بر خلاف سایر ربات های موجود تحت سرور نبوده و بر روی مرورگر گوگل کروم کامپیوتر خود فرد اجرا می شود پس نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای سرور نیست که این امر منجر به کاهش چشمگیر هزینه خرید ربات اینستاگرام خواهد شد، به عبارت دیگر اتوگرام ارزان ترین ربات اینستاگرام محسوب می شود. (حدود یک دوم هزینه سایر ربات ها)

 

تست رایگان ربات اینستاگرام اتوگرام

همچنین تمام کاربران جدید اتوگرام می توانند برای آشنایی با ویژگی های ربات و مشاهده تاثیر چشمگیر استفاده از آن در رشد پیج اینستاگرام خود از تست رایگان 3 روزه به صورت کاملا رایگان بهره مند شوند، تنها کافیست افزونه اتوگرام را دانلود و بر روی مرورگر گوگل کروم ویندوز خود نصب کرده و سپس یک اکانت کاملا رایگان در سایت ایجاد کنند.

1399/08/27
15:46:22
5.0 / 5
1388
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , سایت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان محفل
محفل