آغاز رایزنی جامعه روحانیت با تشكل های انقلابی برای انتخابات ۱۴۰۰

آغاز رایزنی جامعه روحانیت با تشكل های انقلابی برای انتخابات ۱۴۰۰

معاون امور تشكیلات جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: جامعه روحانیت مبارز اقدامات خویش را با حضور تمام نیروهای انقلابی و فعال در عرصه های سیاسی و اجتماعی شروع كرده است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی پور معاون امور تشکیلات جامعه روحانیت مبارز بعد از برگزاری نشست مشترک این تشکل سیاسی با احزاب انقلابی که بامداد امروز، برگزار گردید درباره استمرار این نشست ها، اظهار داشت: راهبرد جامعه روحانیت بر مبنای آنچه که در شورای مرکزی به تصویب رسیده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در سال ۱۴۰۰، راهبرد حضور مشترک فعال خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه ما با توجه به اصل خرد جمعی و همگرایی و تقویت انسجام نیروهای انقلاب در صحنه حضور خواهیم داشت، تصریح کرد: جامعه روحانیت مبارز این حرکت را به نحوی جدی دنبال خواهد نمود و از تمام ظرفیت ها و نیروهای درون گفتمان انقلابی و ولایی برای دستیابی به تصمیمات و اقدامات مشترک بهره گیری خواهیم کرد.
موسی پور همینطور با اشاره به اینکه جامعه روحانیت مبارز اقدامات خویش را با حضور تمام نیروهای انقلابی و فعال در عرصه های سیاسی و اجتماعی شروع کرده است، اضافه کرد: برنامه ریزی و رایزنی برای ایجاد یک تشکیلات فراگیر و فعال سازی یک ساختار هدفمند در انتخابات پیش روی ادامه دارد. نشست مشترک امروز هم در ادامه رایزنی با کنشگران سیاسی برگزار گردید و مقرر شد که احزاب و تشکل های انقلابی و ولایی نمایندگان و اعضای منتخب خویش را برای عضویت در هیئت موسس ساختار جدید به جامعه روحانیت مبارز معرفی کنند.
وی تصریح کرد: بدیهی است که بر مبنای برنامه زمان بندی، بعد از تشکیل هیات موسس، سایر ساختارهای اجرایی برای انتخابات پیش رو شکل خواهد گرفت.1399/08/16
19:03:06
5.0 / 5
1439
تگهای خبر: انتخابات , تصویب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
محفل