پرسش مستندی از پرس تی وی؛

چه كسی بر آمریكا حكومت می كند؟

چه كسی بر آمریكا حكومت می كند؟

محفل: مستند «چه كسی بر آمریكا حكومت می كند؟» (Who Rules America) در شبكه پرس تی وی به تحلیل چگونگی سیاست گذاری های آمریكا و نحوه اداره و تصمیم گیری در این كشور می پردازد.



مستند چه کسی بر آمریکا حکومت می کند؟ به کارگردانی دنی شکتر و محصول شبکه پرس تی وی است که وجود دو گونه آمریکا را به تصویر می کشد.

در این مستند با اشاره به حکمرانی قدرت پنهان آمریکا بر رسانه ها، وال استریت و قوای نظامی و صنعتی، وجود دو نوع آمریکا، یکی با عنوان مهد دموکراسی و برخوردار از آزادی کامل و حاکمیت قانون اساسی و دیگری آمریکایی که آشکار نیست و در آن همه چیز بر یک درصد افراد حاکم بر سیاست و اقتصاد تمرکز دارد، مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

مستند چه کسی بر آمریکا حکومت می کند؟ همین طور به پیشینه تاریخی نظام سرمایه داری در آمریکا پرداخته و آنرا بعنوان نوعی نظام برده داری نوین مورد بحث قرار می دهد.

مجموعه مستند چه کسی بر آمریکا حکومت می کند؟ در ۶ قسمت ۲۵ دقیقه ای از جمعه ۲ آبان تا چهارشنبه ۷ آبان ساعت ۰۴: ۰۰ به وقت تهران از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار آن نیز به ترتیب در ساعات ۰۹: ۰۰، ۱۵: ۰۰، ۲۰: ۰۰ و ۰۱: ۰۰ بامدادان روی آنتن خواهد رفت.



منبع:

1399/07/30
22:43:28
5.0 / 5
1427
تگهای خبر: اقتصاد , حكم , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
محفل