صوفی تشریح كرد

چالش های رئیس جمهور آینده

چالش های رئیس جمهور آینده

به گزارش محفل یك فعال سیاسی اظهار داشت: اوضاع اقتصادی ما به انتخابات امریكا وابسته ایت؛ اما اوضاع سیاسی ما تحت تاثیر مسائل داخلی خودمان خواهد بود.


علی صوفی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: چالش هایی که امروز در کشور وجود دارد تا سال های آتی استمرار خواهد داشت. چالش های اجتماعی، نارضایتی عمومی مردم از اوضاع اقتصادی و معیشتی خودشان و اوضاع نابه سامان اقتصاد کلان، عدم ثبات قیمت ها و ناتوانی دولت در مهار آن و همین طور تورم رو به افزایش مشکل امروز است و حتما تا ۱۴۰۰ هم ادامه خواهد داشت و چشم اندازی برای بهبودش نیست.
وی افزود: با این شرایط نه دولت و نه حاکمیت نمی تواند در جلب رضایت مردم اقدامی بکند. بدین سبب رئیس جمهور آیندهها با این چالش ها نیز رو به رو است.
این فعال سیاسی اظهار داشت: در انتخابات آتی عوامل خارجی هم از جانب دیگر وجود خواهد داشت. عمده ترین مشکلات خارجی ما در موضوع تحریم ها خلاصه می شود. گرچه کور سوی امیدی به انتخابات امریکا و روی کار آمدن رئیس جمهور جدیدش داریم اما جهش خاصی نخواهیم داشت و درآمد ۷۰ میلیارد دلاری نفتی گذشته مان را در سال اینده نخواهیم داشت.
وی تصریح کرد: امیدی هست که اگر حتی ترامپ پیروز شود، با مذاکره با ایران بن بستی که برای هر دو کشور به وجود آورده را بخواهد برطرف کند. اما به هر حال ما رئیس جمهور آینده را با این چالش ها رو در. رو می بینیم.
صوفی اظهار داشت: ممکنست روند وخیم تر باشد یا روندی رو به بهبود برایمان پیش بیاید. اگر شرایط دوم ایجاد شود مقداری اداره اوضاع کشور بهتر می شود و دولت با یک برنامه ریزی عملی تر می تواتد با این مشکلات را برطرف کند.
او در آخر اظهار داشت: اوضاع اقتصادی ما به انتخابات امریکا وابسته ایت؛ اما اوضاع سیاسی ما تحت تاثیر مسائل داخلی خودمان خواهد بود.

منبع:

1399/07/20
14:33:21
5.0 / 5
1460
تگهای خبر: اقتصاد , انتخابات , دولت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
محفل