سرمدی:

مواجهه با استكبار، چالش رئیس جمهور دولت سیزدهم است

مواجهه با استكبار، چالش رئیس جمهور دولت سیزدهم است

محفل: یك عضو كمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: یكی از چالش های نامزدهای ریاست جمهوری ایران در سال 1400 مواجهه با دشمنی ها و كینه توری های استكبار است.


کیومرث سرمدی در گفت و گو با ایسنا، در مورد چالش های رئیس جمهور سیزدهم دوره قوه مجریه اظهار داشت: تجربه سالهای پس از انقلاب نشان داده که یکی از چالش های همیشگی ما دشمنی و کینه توزی استکبار جهانی با تفکر انقلابی است. پس یکی از چالش های ریاست جمهوری ایران، مواجهه با این دشمنی ها و کینه توری هاست.
وی با اعلان اینکه «استکبار در تقابل با جمهوری اسلامی چه در بحث نظامی و چه در بحث اقتصادی کوتاه نیامده است» اظهار داشت: دشمن در هر برهه از زمان هجمه های مشخصی وارد کرده است. ما باید بتوانیم با قدرت این چالش را برطرف نماییم.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن ابراز امیدواری برای حضور پررنگ مردم در انتخابات ۱۴۰۰ اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم دولتی جوان، انقلابی، جهادی، توانمند و متخصص را به وجود آوریم. دولت سیزدهم باید در امتداد بیانات مقام معظم رهبری گام بردارد و از جوانان حمایت کند. ان شاءالله چالش های سیاسی و اقتصادی ما در دولت بعدی برطرف خواهد شد.
سرمدی در مورد اهمیت سوابق اجرائی رئیس جمهور آینده اظهار داشت: طبیعتا برمبنای احادیث دینی ما، در نظر گرفتن علم روز برای حکومت بسیار مورد توجه است. رئیس جمهور، باید سوابق اجرائی شفاف و کارآمدی داشته باشد. من فکر می کنم انقلابی بودن، مجاهد بودن و توجه به منافع مردم از معیارهای مردم برای سنجش سوابق رئیس جمهور است.
منبع:

1399/07/16
21:09:13
5.0 / 5
1414
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
محفل