عارف:

رسالتم را در به قدرت رسیدن شخص خود نمی دانم

رسالتم را در به قدرت رسیدن شخص خود نمی دانم

به گزارش محفل رئیس فراكسیون امید مجلس دهم اظهار داشت: من رسالت خویش را به قدرت رسیدن شخص خود نمی دانم بلكه رسالت خویش را حركت در چارچوب سازمان، نظام و سیستم می دانم و بابت آن هزینه هم داده ام كه همین توهین هایی است كه به من می شود.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، محمدرضا عارف در ویدئویی که به مناسبت روز خبرنگار تهیه شده و امروز انتشار یافته است، با اشاره به تقسیم کار فراکسیون امید در مجلس دهم، اظهار نمود: راهبرد ما در مجلس دهم به نتیجه رسیدن مسایل بود. در مسایل حساس و مسایل سیاسی و امنیتی راهبرد ما این بود که اگر امضای اول و دوم متعلق به فراکسیون امید است، امضای سوم برای اصولگرایان باشد چونکه ما دنبال نتیجه بودیم.
وی افزود: من می توانستم از جایگاه خود بعنوان رای اول تهران بهترین استفاده را کرده و اقدامات خوب فراکسیون امید را به نام خودم تمام کنم. از هرکدام از اعضای فراکسیون اگر می خواستم وقت خویش را در مجلس به من بدهند، دریغ نمی کردند اما این کار اخلاقی نبود و مبنای کار من اخلاق است و نمی خواهم از جایگاه خود سواستفاده کنم. من رسالت خویش را به قدرت رسیدن شخص خود نمی دانم و بابت آن هزینه هم داده ام که همین توهین هایی است که به من می شود.
عارف در این گفت و گو خود با خبرنگاران با اشاره به اینکه مجلس دهم آرامش آگاهانه داشت، تصریح کرد: پس از پیروزی در مجلس دهم، جناح چپ اصلاح طلبان فشار زیادی وارد کردند و کسانی روبه روی ما قرار گرفتند که اصلاح طلب بوده و ما آنها را قبول داشتیم.
رئیس فراکسیون امید مجلس دهم همینطور با اشاره به رویکرد جریان سوم در مجلس دهم، اظهار داشت: این جریان می خواست با هر دو طرف کار کند و پیروزی روحانی را به نام خود بنویسد. انها دنبال اصلاح طلب و اصولگرای میانه بودند. من به آنها گفتم شما کجای کار بوده اید؟در انتهابات۹۶ آنها به التماس ما افتادند اما پس از پیروزی روحانی، کاملا روی خویش را چرخاندند.
او در آخر با اشاره به اینکه دستاوردهای مجلس دهم هنوز ارزیابی نشده است، اظهار داشت: حضور اعضای فراکسیون امید در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب با حضور در شورای نظارت بر مطبوعات بخشی از دستاوردهای اصلاح طلبان است.
منبع:

1399/07/09
09:12:37
5.0 / 5
1704
تگهای خبر: مجلس , مجلس دهم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
محفل