بهاروند:

یونیدو اقدامات خودرا برای كمك به اعضا تقویت كند

یونیدو اقدامات خودرا برای كمك به اعضا تقویت كند

محفل: معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه در دیدار با مدیركل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) خواهان تقویت كوشش های این نهاد برای كمك به كشورهای عضو شد.


به گزارش محفل به نقل از ایرنا از نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان های بین المللی در وین، محسن بهاروند در دیدار با لی یانگ با اشاره به اهمیت یونیدو در پروسه صنعتی شدن کشورهای در حال توسعه، کوشش های مدیرکل و اقدامات این سازمان در اجرای برخی پروژه ها در ایران را با اهمیت ارزیابی کرد.
معاون وزیر امور خارجه ایران با رد تحریم های غیرقانونی و یکجانبه و تاثیرات منفی آن بر حقوق مردم، از مدیرکل یونیدو خواست تا اقدامات خودرا باتوجه به این عامل بمنظور کمک به کشورهای عضو، تقویت نماید.
لی یانگ نیز ایران را یکی از اعضای مهم یونیدو خواند و گزارشی از روند کارهای یونیدو در ایران ارائه کرد و آمادگی این سازمان را برای تعریف پروژه های جدید در حوزه های مورد نیاز ایران اظهار داشت.
به گزارش محفل به نقل از ایرنا، روز گذشته محسن بهاروند در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین پایتخت اتریش به تشریح مواضع جمهوری اسلامی ایران درباب برجام پرداخت.
وی در این جلسه اصرار کرد که آمریکا نمی تواند جایگزینی نه برای برجام و نه دیگر سازوکارهای چندجانبه ای که از آن خارج شده است، معرفی نماید.
بهاروند در این حاشیه این جلسه ها با «رافائل گروسی» مدیرکل آژانس و «غدا والی» مدیر اجرایی دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر ملل متحد دیدار و گفت و گو کرد.منبع:

1399/06/27
19:27:35
5.0 / 5
1673
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل