واكنش عقیدتی سیاسی ارتش به اقدام توهین آمیز نشریه شارلی ابدو

واكنش عقیدتی سیاسی ارتش به اقدام توهین آمیز نشریه شارلی ابدو

محفل: نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پیامی اقدام توهین آمیز و گستاخانه نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس و نورانی اشرف مخلوقات عالم، حضرت محمد مصطفی(ص) را محكوم نمود.


به گزارش محفل به نقل از روابط عمومی ارتش، متن پیام بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
دست پلید شیطان بار دیگر از آستین یکی از کشورهای غربی مدعی دروغین حقوق بشر بیرون آمد تا ساحت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله ضد و آله و سلم را مورد توهین مجدد قرار دهد. مدعیان حقوق بشر که شعارهای دروغین آنها گوش فلک را کَر کرده و دائم در بوق‏های تبلیغاتی خویش بر طبل کرامتِ انسان و انسانیت می‏کوبند، با توهین گستاخانه به ساحت مقدس و نورانی اشرف مخلوقات عالم، رحمت للعالمین و خاتم رسولان قلوب صدها میلیون مسلمان و آزاده جهان را جریحه‏دار کردند.
اقدام موهن و نژادپرستانه نشریه فکاهی شارلی ابدو بیشتر از هر چیز عناد و کینه ورزی دنیای غرب با مسلمانان را نشان داده است. حاکمان غربی به بهانه آزادی بیان از اقدام این نشریه فرانسوی حمایت کردند، این موضع گیری استکبار جهانی هدفمند بودن اهانت به مقدسات مسلمانان را که در بستر صهیونیسم بین الملل و منطق اسلام ستیزی آمریکا پیگیری می شود، نشان داده و به دنبال ایجاد یک جنگ روانی تبلیغی ضد اسلام و مسلمین است.
در دوران جاهلیت مدرن هرچند مدعیان دروغین تمدن ادعا می کنند، اهل منطق، گفتگو و تفکر هستند اما این اقدام اهانت آمیز آنها نشان از ناتوانی شان در مقابل منطق اسلام ناب محمدی (ص) دارد. این جانب بعنوان درس خوانده مکتب سید رسولان و مسلمانی که قلبش از این توهین‏های هدف‏دار جریحه‏دار شده اقدام اخیر و توهین‏آمیز نشریه فرانسوی را شدیداً محکوم کرده و این حرکت‏های مذبوحانه را در جهت تلاش‏های صهیونیسم خون خوار و آمریکای شکست خورده در مقابل عزم و اراده آزادی‏خواهان جهان و ازجمله ملت رشید و غیور ایران اسلامی می‏دانسته و اعلام می داریم همان گونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: «اگر آنها در مقابل دین ما بایستند ما در مقابل تمام دنیای آنها خواهیم ایستاد»، ملت شریف ایران اسلامی و تمام مسلمانان جهان در مقابل این اقدام های موهن اسکتبار سکوت نکرده و پاسخ دشمنان اسلام و مسلمین را خواهند داد.

منبع:

1399/06/20
11:38:10
5.0 / 5
1616
تگهای خبر: پیگیری , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
محفل