قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

یوم الله ها تعطیل ناپذیر هستند

یوم الله ها تعطیل ناپذیر هستند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: باتوجه به شرایط خاص كرونایی از اول گفتیم مراسم های پیش رو تعطیل ناپذیر هستند، اما با رعایت اصول بهداشتی انجام خواهد شد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، نشست حضوری و تصویری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور ۲۶ نهاد انقلابی و وزارتخانه های مربوطه جهت ستاندن تدابیر لازم برای برگزاری مراسم هایی مثل اربعین حسینی، نهم دی ماه و نخستین بزرگداشت شهدات سردار سلیمانی انجام شد.
نصرت الله لطفی در ابتدای این جلسه اظهار نمود: مناسبت های نیمه دوم سال همچون مناسبت های مهم هستند؛ همانطور که مقام معظم رهبری تاکید نمودند بزرگداشت ایام الله یک وظیفه دینی است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: درباره مناسبت های پیش رو باتوجه به شرایط خاص کرونایی از اول گفتیم مراسم ها تعطیل ناپذیر هستند اما با رعایت اصول بهداشتی برگزار می شود.
وی افزود: حتی بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی در ۱۴ خرداد که در تهران مراسم نبود را در همه استانها برگزار کردیم. توجه فرمایید که تصمیات جزیره ای نیست. کاملا هماهنگ هستیم و با رعایت اصول بهداشتی پیش می رویم.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: اربعین را هم با اقدامات فرهنگی و شور حسینی و رعایت پروتکل های بهداشتی در دستور کار قرار می دهیم. روز ملی مبارزه با استکبار جهانی باتوجه به تشدید رذالت های شیطان بزرگ امریکا و روز نهم دی ماه را هم در پیش داریم. با شعار تعطیل ناپذیری و سلامت محوری برای برگزاری این مراسم ها با یکدیگر مشورت می نماییم و تصمیم می گیریم.
وی افزود: با دبیر کارگروه اجتماعی ستاد ملی کرونا صحبت کردیم ؛ عرض می نماییم تصمیمات جزیره ای نیست و ملاک و مبنای ما عملکرد هماهنگ خواهد بود. امروز جمع خودرا داریم تصمیمات را خواهیم گرفت و کارگروه های لازم کار را شروع می کنند. دستورات وزارت بهداشت و اعضای ستاد ملی مبارزه با کرونا را دستور کار تصمیمات خود قرار می دهیم.
لطفی اظهار داشت: پس از اهانت وقیحانه ای که به ساحت قدسی پیامبر صورت گرفت ما دیدیم که مانند روال گذشته که بلافاصله شورای هماهنگی، هماهنگ کننده فراخوان اعتراضی مردم بود و مراسمی با حضور آنان صورت می داد، نمی توانیم عمل کنیم؛ به سبب شرایط کرونا نمی شد این دفعه سریع تصمیم گرفت. مشورت کردیم پیش بینی این بود که تجمعات سلامت محور با رعایت اصول بهداشتی داشته باشیم. ابلاغیه به استانها داده شد و با هماهنگی با استانداران و روسای دانشگاه های علوم پزشکی فردا به صورت سراسری تجمعاتی در اعتراض به این اقدامات امریکا و رژیم صهیونیستی خواهیم داشت.
ادامه دارد...


1399/06/19
13:06:21
5.0 / 5
1699
تگهای خبر: ابلاغ , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان محفل
محفل