بیادی:

دولت آقای پزشکیان از نیروهای متخصص و انقلابی استفاده کند

دولت آقای پزشکیان از نیروهای متخصص و انقلابی استفاده کند

به گزارش محفل، دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی اظهار داشت: دولت آقای پرشکیان راه سختی را در پیش دارد و با گفتمان مطرح شده جدید خود باید مناسبات باندهای متصل به قدرت و ثروت را درهم ریزد و از تمام نیروهای متخصص، مجرب، مخلص و انقلابی استفاده نماید.


حسن بیادی، دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی در گفت و گو با ایسنا درباره ی لزوم شایسته سالاری در دولت چهاردهم اظهار داشت: متاسفانه نوعی فرهنگ و رفتار تصنعی با هدایت غیرمحسوس و ساخته و پرداخت عده ای نفوذی و افراطی در جامعه حکمفرما شده است که در آن دو فرقه وجود دارد که پشت پرده با هم فالوده نوش جان می کنند و گاهی قلیانی چاق می کنند و بر سر منافع باند خود چندان تعارضی ندارند و به قول معروف یک جنگ زرگری است. در این روش های منحوس مشاهده می شود که با استقرار یک دولت آدم های باند جدید با یک قطار می آیند و شوربختانه شایسته ترین افراد یا خانه نشین می شوند و یا برای تحقیر به کارهایی غیرمرتبط گمارده می شوند.
وی افزود: حالا با چنین جوی چطور میتوان امید به زندگی و ادامه همکاری صادقانه را افزایش داد. شک نکنیم در چنین شرایطی است که دوگانگی و منافقانه عمل نمودن، دروغ و تزویر باب و فساد خانمان برانداز اداری توسعه می یابد؛ پس دولت محترم جناب دکتر پرشکیان راه سختی را در پیش دارد و با گفتمان مطرح شده جدید خود باید مناسبات باندهای متصل به قدرت و ثروت را درهم ریزد و از تمام نیروهای متخصص، مجرب، مخلص و انقلابی استفاده نماید تا بتواند توان موجود را در راه توسعه و پیشرفت بگذارد و این توفیق را داشته باشد که مردم و کشور را به سعادت بیش از وضعیت موجود برساند.
بیادی در آخر اشاره کرد: از دولت چهاردهم انتظار می رود آستانه تحمل خودرا در مقابل منتقدین صالح بالا ببرد و حیله کسانی را که در روند رشد و توسعه و دیگر مسائل مهم کشور کارشکنی می کنند به مردم معرفی نماید.
منبع:

1403/04/19
15:08:16
5.0 / 5
95
تگهای خبر: حكم , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل