پیام تبریک سخنگوی ستاد جلیلی بعد از پیروزی پزشکیان

پیام تبریک سخنگوی ستاد جلیلی بعد از پیروزی پزشکیان

محفل: شهرام یزدانی سخنگوی ستاد جلیلی بعد از پیروزی مسعود پزشکیان پیام تبریکی صادر کرد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، متن پیام تبریک شهرام یزدانی سخنگوی ستاد سعید جلیلی بعد از پیروزی مسعود پزشکیان به شرح زیر است:
«به نام خدا
سلام
چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با همه فراز و نشیبها و تلخی ها و شیرینی هایش به انتها رسید.
در وحله اول به مردم ایران بواسطه مشارکت فعال و پرشوری که در انتخابات داشتند تبریک می گویم و آنها را پیروز اصلی این انتخابات می دانم. امیدوار هستم این حضور مردم سبب خرسندی مقام معظم رهبری شده باشد.
به برادر گرامی ام جناب آقای دکتر پزشکیان پیروزی در انتخابات را تبریک می گویم و برای ایشان و دولتشان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوار هستم در ضمن چهار سال پیش رو در عین پایبندی به ارزشها و اصول انقلاب و امام (ره) و رهبری امور کشور را به نحو احسن تدبیر نمایند با شناختی که از آقای دکتر پزشکیان دارم مطمئن هستم که ایشان خودرا رییس جمهور همه ۸۸ میلیون جمعیت ایران و نه فقط ۱۶ میلیون نفری که به ایشان رای دادند می دانند.
به برادر بسیار عزیزم جناب آقای دکتر جلیلی تبریک میگویم که با دانش و منش خود در این انتخابات الگویی از یک سیاست مدار تراز اول متخلق متعهد و مهیا را به جامعه سیاسی کشور ارائه کردند. امیدوار هستم روزی را شاهد باشیم که صدها نفر با خواص یک سیاستمدار تمام و کمال به عنوان گزینه های انتخاب پیش روی مردم حاضر باشند و این مهم ممکن نیست مگر با ارتقا و تکامل کارکرد حزبی در کشور و ارتباط تنگاتنگ میان نخبگان دانشگاهی و نخبگان سیاسی کشور.
از تمام دوستان عزیزم که در این ایام شب و روز در ستادهای انتخاباتی برای آگاه سازی مردم فعالیت کردند بسیار سپاسگزارم در هر صورت هیجانات دوره انتخابات سبب میشود که تعدادی از دوستان از ستادهای طرفین گاهی در موضع گیریهای خود از حدود ادب و اخلاق و انصاف بیرون بروند. از همه خواهران و برادرانم استدعا دارم که دلخوری ها و کدورتها را پشت سر بگذارند و از امروز یکدل و متحد و متعهد دست همکاری و یاری به سمت یکدیگر دراز کنند.
و در نهایت چه در دولت و چه خارج از دولت تفاوتی نمی کند مهم آنست که همگی حتی لحظه ای از درد و رنج و مشکلات مردم غافل نشویم و شب و روز دغدغه حل مشکلات این مردم شریف را داشته باشیم.
السلام علی من اتبع الهدی
دکتر شهرام یزدانی»
منبع:

1403/04/16
12:12:37
5.0 / 5
79
تگهای خبر: انتخابات , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان محفل
محفل