نماینده پزشكیان در ستاد انتخابات:

روندی که سبب خدشه در سلامت انتخابات شود، مشاهده نکرده ایم

روندی که سبب خدشه در سلامت انتخابات شود، مشاهده نکرده ایم

به گزارش محفل، نماینده پزشکیان در ستاد انتخابات کشور اظهار داشت: از همه کسانی که تا این لحظه تصمیم نگرفته اند، دعوت می کنم که به تنها گزینه ممکن برای انتقال صدای ملت که صندوق است بیندیشند و تغییر را از صندوق رای دنبال کنند.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، رضا صالحی امیری در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روند کلی انتخابات را مثبت می بینیم و باورمان این است که دو اراده برای مشارکت حداکثری در انتخابات وجود دارد. اراده نظام و مقام معظم رهبری و اراده مردم که به نظام برای مشارکت حداکثری اعتماد کرده اند. اگر تا نیمه شب این دو اراده در اوج خود قرار بگیرد شاهد وفاق، انجام و قدرت ملی خواهیم بود.

وی افزود: باورمان این است که مشارکت حداکثری سبب مشروعیت و مقبولیت نظام خواهد شد. از همه کسانی که تا این لحظه تصمیم نگرفته اند، دعوت می کنم که به تنها گزینه ممکن برای انتقال صدای ملت که صندوق است بیندیشند و تغییر را از صندوق رای دنبال کنند. ما راهی برای انتقال صدای مردم و تغییر در سازه مدیریت اجرائی کشور جز صندوق رای نداریم و به ملت بزرگ ایران این پیام از جانب آقای پزشکیان منتقل می کنم که تا پیش از پایان گرفتن رأی در پای صندوق رای حاضر شده و اراده خودرا به کسانی تحمیل کنند که مانع مشارکت حداکثری هستند.
صالحی امیری بیان کرد: ارزیابی ما این است که روند انتخابات مثبت است؛ البته مشکلات جزئی در همه انتخابات ها وجود داشته و دارد که گزارش های آن جمع آوری شده و به ستاد انتخابات منتقل کرده ایم و درحال گفت و گو و حل و فصل آنها هستیم. هیچ روندی که سبب خدشه در سلامت انتخابات شود تا حالا مشاهده نکرده ایم اما مسائل جزئی و فرعی در همه انتخابات ها وجود دارد که گزارش ها را به ستاد انتخابات منتقل کرده و درحال پیگیری هستیم. هیچ مداخله و متغیری که به اصل سلامت انتخابات خدشه وارد نکند، نداریم.
منبع:

1403/04/15
18:03:27
5.0 / 5
125
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان محفل
محفل