ارزیابی از دومین مناظره مرحله دوم

پزشکیان: تمام تلاشم را برای رسیدن مملکت به عزت و سربلندی می کنم

پزشکیان: تمام تلاشم را برای رسیدن مملکت به عزت و سربلندی می کنم

محفل: کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به ارزیابی از دومین مناظره در فرصت تبلیغاتی مرحله دوم انتخابات پرداخت و از همه مردم برای مشارکت در انتخابات دعوت کرد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، مسعود پزشکیان پس از پایان دومین مناظره در فرصت تبلیغاتی مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در ارزیابی اظهار داشت: آنچه در مناظرات اتفاق افتاد، خوب نبود. کسی که می خواهد رئیس جمهور شود و به مردم خدمت کند، باید در قدم اول صادق و راستگو باشد نه اینکه در مقابل دیدگان مردم بگوید تو فلان کاره و متعلق به فلان حزب و گروه و دسته هستی. حال اینکه بارها اعلام کردم این مساله درست نیست.
وی ادامه داد: این مدل حرف زدن برای کسی که می خواهد رئیس جمهور شود، خوب نیست چون در آینده با مردم گرفتار مشکل می شود.
پزشکیان اظهار داشت: یک وقتی حرف ها برمبنای مستندات و تجربیات گفته می شود و یک وقتی حرف ها برای تخریب یکدیگر مطرح می شود که کار درستی نبود.
این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد: مردم پای صندوق های رای آمده و نظرشان را اعلام کنند. من اساسا هیچ گاه به دور از صداقت با مردم رفتار نمی کنم. حتما آنچه می فهمم را می گویم و به حرف هایم عمل کرده و خلافش عمل نمی کنم. با مردم صادق خواهم بود و راست می گویم و تمام تلاشم را برای رسیدن مملکت به عزت و سربلندی می کنم.
وی ادامه داد: همه مردم و ۶۰ درصدی که در مرحله اول انتخابات حضور پیدا نکردند، در انتخابات مشارکت کنند؛ مردم این کشور و سرمایه های ما هستند پس باید برای مشارکت آنها تلاش نموده و به همه احترام گذاشته و کشور را بر طبق شایستگی اداره نماییم.
پزشکیان در آخر اظهار داشت: مردم باید درباره ی این مناظره تصمیم بگیرند که چه کسی صادق تر و راستگو بود؛ البته خدا راستگویی را بیشتر می داند چون من می گویم حق با من است و طرف مقابل هم چنین عقیده ای دارد؛ در نهایت مردم قضاوت خواهند کرد.
منبع:

1403/04/13
09:50:08
5.0 / 5
90
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان محفل
محفل