بهروزی فر:

مردم با دشمن شناسی در روز 22 بهمن حماسه ای دیگر می آفرینند

مردم با دشمن شناسی در روز 22 بهمن حماسه ای دیگر می آفرینند

محفل: به گزارش محفل، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم مثل قبل در روز 22 بهمن امسال حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد و مشت محکم دیگری بر دهان استکبار جهانی خواهند کوبید.


خلیل بهروزی فر در گفت و گو با ایسنا، با تأکید بر ضرورت حضور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه، بیان کرد: مردم ایران به رهبری امام راحل عظیم الشان سالیان متمادی با رژیم طاغوت و مستبد پهلوی مبارزه کردند و محصول این مبارزه و مقاومت در مقابل این رژیم پلید، پیروزی ملت ایران در ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۵۷ بود. این پیروزی به سادگی به دست نیامد بلکه حاصل خون پاک شهدای عزیزی است که در امتداد این آرمان بلند امام راحل یعنی تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران فدا شد.
ایشان سپس با اعلان اینکه ملت ایران با مبارزاتی که انجام دادند و شکنجه هایی که تحمل کردند به این پیروزی رسیدند، اظهار داشت: انقلاب اسلامی محصول این مقاومت و مبارزه تا پای جان بوده است و پیروزی انقلاب اسلامی دست بیگانگان را از سرزمین ایران اسلامی کوتاه کرد. مردم شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سر داده و در نهایت نیز به آن رسیدند. ایران توانست روی پای خود بایستد و با مشکلات و سختی ها مبارزه کند، حتی امروز نیز در مقابل استکبار جهانی ایستاده است.
نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: ملت ایران توانستند مستشاران آمریکایی را از ایران بیرون کنند، این ها ثروت و منابع این ملت را چپاول می کردند، در قانون کاپیتولاسیون ایرانی را وحشی تلقی می کردند در صورتیکه خودشان وحشی بودند. انقلاب ما در مقابل آنان ایستاد.
بهروزی فر اشاره کرد: انقلاب اسلامی در ایران یک کودتای نظامی نبود بلکه یک حرکت و نهضت اسلامی بود که همه جریانات، همه سلایق و همه تفکرات در داخل کشور و اقشار مختلف مردم همه در این انقلاب سهم به سزایی داشتند.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلان اینکه مردم عزیز ایران اسلامی به رهبری امام این انقلاب را خلق کردند و در ادامه و استمرار انقلاب اسلامی نیز در صحنه بودند، اظهار داشت: بیش از ۹۸ درصد مردم به جمهوری اسلامی ایران آری گفتند. با وجود همه نقشه ها و اهداف پلید دشمن، مردم در صحنه بوده و ملت ایران در دنیای آشفته و پلید توانست مقاومت کرده و انقلاب خودرا حفظ کند.
وی افزود: امروز ما در بخشهایی که بسیار اهمیت دارد توانستیم به نقطه ای نائل شویم که در ردیف کشورهایی که مدعی هستند، قرار بگیریم. این انقلاب اسلامی به بهانه به دست نیامده است بلکه به بها به دست آمده و با بها دادن نیز حفظ شده است.
وی اظهار داشت: تلاش دشمن بر این است که به هر طریق ممکن در ۲۲ بهمن فضای کشور را غبار آلود و ملتهب کند و تلاش دارد با کمرنگ کردن حضور مردم در میدان، مقبولیت نظام را زیر سوال ببرد اما مردم در همه حال و در هر شرایطی این را به دشمن ثابت کردند که پای نظام خود تا پای جان ایستاده اند. هر زمانی رهبر فرزانه انقلاب فرمانی صادر کنند، مردم تا پای جان در میدان هستند.
بهروزی فر در آخر بیان کرد: پایگاه ها و رسانه های معاند در تلاش هستند تا حضور مردم را کمرنگ کنند اما مردم دشمن شناس هستند و مطمئن هستیم مثل قبل مردم در روز ۲۲ بهمن امسال حماسه ای خلق خواهند کرد که مشت محکم دیگری بر دهان استکبار جهانی خواهند کوبید. دشمن همیشه خواب های پریشانی می بیند اما هیچ گاه این خواب ها تعبیر نشده است.
منبع:

1402/11/20
15:32:47
5.0 / 5
147
تگهای خبر: حكم , رهبری , فومن , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان محفل
محفل