دیدار مدیران سازمان تبلیغات با اعضای كمیسیون فرهنگی مجلس؛

سازمان تبلیغات اسلامی عملکرد موفق و درخشانی در فرهنگ کشور دارد

سازمان تبلیغات اسلامی عملکرد موفق و درخشانی در فرهنگ کشور دارد

محفل: حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و معاونان این سازمان، ظهر چهارشنبه در دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در مجموعه سرچشمه پیرامون مسائل فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداختند.به گزارش محفل به نقل از مهر حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و معاونان این سازمان، ظهر چهارشنبه در دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در مجموعه سرچشمه پیرامون مسائل فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار، حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد چشم گیر سازمان تبلیغات در عرصه فرهنگ سازی اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در بخش های مختلف مأموریتی خود عملکرد موفق و درخشانی داشته و ما اعتماد و امید زیادی به این سازمان داریم؛ البته فکر می نماییم بعضی دستگاه های دولتی نسبت به گستره وسیع مآموریت ها و عملکرد سازمان تبلیغات توجیه نیستند که این مساله قدری روند همکاریهای مختلف همچون اختصاص مالی به این سازمان را با کندی مواجه می کند.
آقا تهرانی همین طور اظهار داشت: حوزه هنری علاوه بر کار محتوایی انقلابی و قابل دفاع، نگاه جدی ای به استانها هم داشته که این مساله اهمیت زیادی دارد و باید برای رسیدن به این هدف راهبردی از تمامی ظرفیتهای موجود در کشور در تولید آثار خود بهره کافی و لازم را ببرد تا بتواند اتفاقات بهتری رقم بزند. ضمن آنکه توجه به اقشار مختلف جامعه و هم چنین توجه به چرخه اقتصادی تولیدات هنری هم که در بعضی تولیدات اخیر حوزه هنری قابل مشاهده می باشد اقدامات خوب و قابل توجهی است.
هم چنین احمد راستینه، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به نقش اساسی سازمان تبلیغات اسلامی در ترویج فرهنگ اسلامی در کشور اظهار داشت: نگاه ما در مجلس شورای اسلامی، نتیجه محور است و امروز شاهد خروجی های مناسب و نتایج خوبی از سازمان تبلیغات اسلامی در عرصه های مختلف هستیم.
راستینه خواهان ورود جدی سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری به عرصه شبکه های نمایش خانگی شد و این بستر پخش محتوا را دارای اهمیت جدی در فرهنگ سازی برای مردم دانست.
زهره سادات لاجوردی نیز ضمن قدردانی از کارهای سازمان تبلیغات اسلامی و نقش آفرینی جدی حوزه هنری در تولیدات هنری، خواهان افزایش تولیدات سینمایی و تلویزیونی حوزه هنری با موضوع خانواده شد.
در ابتدای این جلسه نیز مدیران سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری به توضیح قسمتی از اقدامات اخیر خانواده سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری پرداختند.
گفتنی است، محمدمهدی دادمان، رییس حوزه هنری، حمید قره داغی، معاون اداری و مالی حوزه هنری، حجت الاسلام عزت زمانی، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، محمدمهدی نراقیان، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام رضا غلامی روشن مدیرکل امور مجلس سازمان تبلیغات اسلامی و علی مرادخانی مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی از دیگر مسؤولان حاضر در این جلسه بودند.

1402/10/01
13:20:27
5.0 / 5
294
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , قم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان محفل
محفل