فرمانده نیروی زمینی ارتش خبر داد

خودکفایی ارتش در 23 رسته دفاعی در بعد تجهیزات نظامی و چرخه تکمیل کننده فناوری های تسلیحاتی

خودکفایی ارتش در 23 رسته دفاعی در بعد تجهیزات نظامی و چرخه تکمیل کننده فناوری های تسلیحاتی

به گزارش محفل، سمنان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی از خودکفایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در 23 رسته دفاعی در بُعد تجهیزات نظامی و چرخه های تکمیل کننده فناوری های تسلیحاتی آگاهی داد و اظهار داشت: ارتش در امتداد صادرات این فناوری ها گام بر می دارد.


امیر سرتیپ حیدری، ۷ آذرماه در آیین شروع عملیات اجرائی آماده سازی شهرک ۱۳۸ هکتاری شهید سلیمانی لشگر ۵۸ تکاور ذوالفقار(طرح نهضت ملی مسکن شاهرود) که با حضور استاندار سمنان، نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی و معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه شاهرود برگزار گردید، خدمت در نظام اسلامی ولایی را یک افتخار برشمرد و اظهار داشت: حرکت در راستای تحقق اوامر فرماندهی معظم کل قوا حقیقتا به شکرانه نیاز دارد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی به توفیقات ارتش جمهوری اسلامی اشاره و اشاره کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در ۲۳ رسته دفاعی در بُعد تجهیزات، تسلیحات و چرخه های تکمیل کننده این فناوری ها خودکفا بوده و به سمت صادرات گام بر می دارد.
وی از کوشش برای ساخت مسکن برای نیروهای ارتشی اظهار داشت: الحمدالله امروز ارتش جمهوری اسلامی در بحث راه اندازی مسکن شخصی و سازمانی و مستند نمودن اراضی اقدامات مطلوبی را به انجام رسانده است.
امیر سرتیپ حیدری، با اشاره به آماده سازی شهرک ۱۳۸ هکتاری ارتش در شاهرود اضافه کرد: این شهرک استعداد راه اندازی بیش از ۱۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن را دارد.
علی اصغر خانی، نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین اظهار داشت: با اعلان اینکه مردم شاهرود سابقه بسیارخوبی از نیروهای خوب، باارزش و ولایتمدار لشکر ۵۸ ذوالفقار دارند، اضافه کرد: مردم شاهرود در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی تقدیم انقلاب کردند.
نماینده مردم شاهرود اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی از سهمیه تعیین شده خود که ساخت سالیانه یک میلیون واحد مسکونی است نیز، بسیار فراتر رفته است.
وی با اعلان اینکه ارتش در ساخت واحدهای مسکونی برای نیروهای خود مشارکت دارد، عنوان کرد: متولی اصلی ساخت مسکن در کشور، وزارت راه و شهرسازی است.
منبع:

1402/09/08
09:18:45
5.0 / 5
215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل