به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی؛

رویداد طبا طرحی برای آینده

رویداد طبا طرحی برای آینده

محفل: رویداد طبا در حوزه هوش مصنوعی با هدف تشویق شرکت کنندگان خبره در عرصه هوش مصنوعی به همت پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی انجام می شود.به گزارش محفل به نقل از مهر، رویداد «طبا؛ طرحی برای آینده» در حوزه هوش مصنوعی با هدف تشویق شرکت کنندگان خبره در عرصه هوش مصنوعی و به همت مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و مرکز رشد و خانه خلاق و نوآوری پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی انجام می شود.
در این رویداد، با بررسی و ارزیابی پیشنهاده (پروپوزال) ها، افراد نخبه در حوزه هوش مصنوعی به تشخیص داوران شناسایی شده و بوسیله حمایت های معنوی و مالی مرکز رشد، تشویق می شوند تا پیشنهاده های خودرا به ثمر برسانند.
محورهای کلی این رویداد شامل هوش مصنوعی و شناخت اجتماعی، هوش مصنوعی و ذهن، هوش مصنوعی و علم داده، هوش مصنوعی و مدیریت، هوش مصنوعی و امنیت دیجیتال، هوش مصنوعی و بازار سرمایه، هوش مصنوعی و آموزش، هوش مصنوعی و رسانه، هوش مصنوعی و خدمات اجتماعی و هوش مصنوعی و صنعت می شود.
حمایت ها و جوایز این رویداد نیز می توان به تامین مالی راه اندازی شرکت / مؤسسه خلاق یا دانش بنیان تا سقف ۶ میلیاردریال (۳ شرکت برگزیده)، تامین مالی راه اندازی شرکت / مؤسسه خلاق یا دانش بنیان تا سقف ۳ میلیاردریال (۲ شرکت برگزیده)، بهره مندی از خدمات رشد و شتاب دهی (کمک به خلاق یا دانش بنیان شدن، راهنمایی و بازاریابی و …)
• استفاده از ظرفیت متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور در شرکت / مؤسسه، کمک به اتصال شرکت / مؤسسه به مخاطبان هدف (حاکمیت، بخش خصوصی و …)، استقرار در ساختمان مرکز رشد و خانه خلاق و نوآوری، کمک به فراهم آوردن فضای اشتغال، تعریف پروژه های مشترک و پشتیبانی از انجام خدمت سربازی در قالب امریه، کسر از خدمت و جایگزین خدمت اشاره نمود.
مهلت ثبت نام در این رویداد تا ۲۵ آذر ماه ۱۴۰۲ و ارزیابی طرح ها از ۲۵ آذر تا سوم دی ماه خواهد بود. همین طور لازم به ذکر است زمان برگزاری اختتامیه این رویداد و تعیین برگزیدگان دی ماه ۱۴۰۲ است.


منبع:

1402/08/29
12:44:29
5.0 / 5
240
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , ثبت نام , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
محفل