حجت الاسلام نقی زاده مطرح كرد؛

صهیونیست ها از خود ابهتی پوشالی ساخته اند

صهیونیست ها از خود ابهتی پوشالی ساخته اند

به گزارش محفل، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم اظهار داشت: صهیونیست ها از خود ابهتی پوشالی ساخته اند. ترسو بودن خصوصیت بارز آنها و نقطه ضعفشان است، که عاملی تعیین کننده در شکست آنها در عملیات طوفان الاقصی بوده است.به گزارش محفل به نقل از مهر، حجت الاسلام علی نقی زاده رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با حضور در برنامه تلویزیونی بامداد بخیر ایران که بامداد امروز چهارشنبه ۱۹ مهر از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید، اظهار داشت: مجاهدینی مانند حاج قاسم سلیمانی آرزوی دستیابی به چنین فتوحاتی در مقابل رژیم صهیونیستی را داشتند. حالا کار این رژیم به جایی رسیده که یک گروه مردمی مقاومت در برابرشان قد علم کردند. رژیمی که در گذشته تنها برای چند اسیر جنگ های خانمان سوز راه می انداخت، حالا با وجود چند صد اسیر کاری از دستش برنمی آید. امیدواریم هر چه زودتر ریشه کن شدن این رژیم را ببینیم.
وی افزود: ظلم های شرورانه این رژیم بر ضد مردمان غزه نابخشودنی است. با این وجود بنا بر تعبیر مقام معظم رهبری، این عملیات یک شکست غیر قابل ترمیم برای رژیم صهیونیستی بود. این رژیم قصد داشت جایگزین آمریکا از حیث امنیتی در منطقه شود. اتفاقی که افتاد، نشان داد این رژیم به هیچ وجه قابلیت چنین کاری را ندارد.
حجت الاسلام نقی زاده اضافه کرد: رژیم صهیونیستی درحال حرکت نیروهای خود به سمت ایران، بعنوان جبهه مقاومتی آشکار بود که طی این عملیات، با شکستی بزرگ مواجه گردید. حالا آنها در خاک خود درگیر شدند. همینطور از لحاظ اطلاعاتی و امنیتی هم رژیم به سختی شکست خورد. آنها ضربه ای جدی خوردند به حدی که بایدن اعلام نمود درحال ارسال ناوهای هواپیمایی آمریکا به اسرائیل است، در صورتیکه همه ما می دانیم که در این مقطع هیچ چیز نمی تواند آنها را نجات دهد.
وی اظهار داشت: در قرآن فرمایشات بسیاری در این باب آورده شده و در کنار آن آینده پژوهی های گسترده ای صورت گرفته است. کلید واژه الیهود برای توصیف طیف خاصی که تورات را قبول دارند استفاده شده که دشمنان همیشگی راه حق بوده اند. این افراد می خواهند جریان حق را با دهان های خود خاموش کنند. حالا به وضوح شاهد این هستیم که چگونه رسانه های معاند درحال انجام همین کار هستند. این افراد بشدت جان عزیز و دنیاگرا هستند. به همین جهت از زمان موسی تا امروز بارزترین خصوصیت آنها اینست که در ورای پناهگاه و دژهای خود به دنبال جنگ هستند.
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم افزود: ما شاهد این بودیم که رژیم صهیونیستی بعضاً برای یک موشک تا ۶۰ هزار دلار هزینه کرده است در صورتیکه میانگین هزینه موشک های حماس بالغ بر ۸۰۰ دلار است. همین تفاوت آشکار نشان داده است که این رژیم به علت نداشتن آرمانی واقعی و عدم اتصال به حق، به موشک ها و گنبدهای آهنین روی آورده اند. ما شاهد بروز ترس و وحشت به معنای واقعی در این افراد هستیم. این ترسو بودن خصوصیت بارز آنها و نقطه ضعفشان است، که عاملی تعیین کننده در شکست آنها در عملیات طوفان الاقصی بوده است.
وی اضافه کرد: صهیونیست ها از خود ابهتی پوشالی ساخته اند. حالا اما راهبردی که درحال دنبال کردنش هستند، مظلوم نمایی است. در قرآن کریم، سرنوشت قطعی این افراد شکست است. آنها دو بار در زمین فساد می کنند و هر دو بار توسط مؤمنین شکست داده می شوند. آنها بار دوم در مسجدالاقصی فساد خواهند کرد و به دست مؤمنین به مجازات خواهند رسید.
حجت الاسلام نقی زاده اظهار داشت: امروز صحنه ای است که همه ما باید دعا نماییم. حالا این فضا یک بایکوت رسانه ای شدید شده است، بنابراین همین جاست که نقش ما بیشتر از همیشه خویش را نشان داده است. باید همگی دست در دست هم حقیقت را در رسانه ها بازتاب نماییم تا جلوی ظلم این رژیم کودک کش را بگیریم.

1402/07/20
17:11:54
5.0 / 5
238
تگهای خبر: رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان محفل
محفل