وزیر كشور:

واحدهای طرح ملی مسکن سیستان و بلوچستان با پیشرفت فیزیکی مطلوب درحال ساخت است

واحدهای طرح ملی مسکن سیستان و بلوچستان با پیشرفت فیزیکی مطلوب درحال ساخت است

به گزارش محفل، سیستان و بلوچستان وزیر کشور اظهار داشت: واحدهای طرح ملی مسکن استان سیستان و بلوچستان در وسعت خوب و پیشرفت فیزیکی مطلوب با قیمت و کیفیت مناسب درحال ساخت است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا- احمد وحیدی عصر امروز چهارشنبه در بازدید از سایت آرمانشهر زاهدان بعنوان یکی از اولین سایت های طرح نهضت ملی مسکن سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در چارچوب طرح نهضت ملی مسکن به همت مسؤلان استانی بخصوص استاندار اقدامات ارزشمندی صورت گرفته بطوری که از مجموع واحدهای در دست ساخت این طرح تا پایان سالجاری بخش قابل توجهی به بهره برداری می رسد.
وی افزود: به نظر می رسد زاهدان با مجموع بیشتر از ۱۲ هزار واحد در دست ساخت یکی از شهر های خوب در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور باشد.
قابل ذکر است برنامه ابلاغی طرح نهضت ملی مسکن به استان حدود ۱۴۲ هزار واحد مسکونی است که تابحال برای ساخت ۳۶ هزار و ۶۸۶ واحد شهری و روستایی پروانه ساختمانی صادر گردیده است و همینطور ۳۳ هزار و ۵۱۱ واحد در مرحله فوندانسیون، ۲۱ هزار و ۵۷۲ واحد در اسکلت و سقف، ۱۵ هزار و ۱۱۴ واحد در مرحله سفت کاری و ۱۲ هزار و ۴۸۹ واحد در مرحله نازک کاری قرار دارد. متوسط پیشرفت فیزیکی طرح نهضت ملی مسکن این استان ۴۷ درصد با تشکیل اشتغال برای ۳۷ هزار و ۱۴۵ نفر است.
هم چنین تابحال ۳۸۲۱ میلیارد تومان قرارداد تسهیلات بانکی واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در استان منعقد شده است که ۱۸۰۲ میلیارد تومان تابحال به سازندگان و خودمالکین با عنایت به پیشرفت فیزیکی پرداخت شده است.
منبع:

1402/07/13
00:49:55
5.0 / 5
302
تگهای خبر: ابلاغ , بازدید , سایت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
محفل