سیاری:

پیشرفت در تمامی عرصه ها، تنها راه مقابله با نقشه های شوم دشمنان است

پیشرفت در تمامی عرصه ها، تنها راه مقابله با نقشه های شوم دشمنان است

به گزارش محفل، معاون هماهنگ کننده ارتش با تأکید بر این که نیروی انسانی جوان، کارآمد و با انگیزه گنج های باارزش ارتش هستند، اظهار داشت: پیشرفت در تمامی عرصه ها، تنها راه مقابله با نقشه های شوم دشمنان است.


به گزارش محفل به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار سیاری در دوره نظریه معارف جنگ دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، گفت: نیروهای چهارگانه ارتش با بهره بردن از تجارب و دستاوردهای دوران دفاع مقدس پله های ترقی را یکی بعد از دیگری طی کرده اند و امروز شاهد طراحی و تولید خیلی از سامانه های بومی و به روز در بدنه ارتش هستیم که با نمونه مشابه خارجی در رقابت است.
امیر دریادار سیاری با تشریح تعدادی از رشادت های حیرت برانگیز نیروی دریایی در طول دوران دفاع مقدس، اشاره کرد: با تاکید بر دانش داخلی و اعتماد به نفس جوانان سرزمینمان، دستیابی به انواع تجهیزات به روز با فناوری بسیار بالا در مدت زمان کوتاهی محقق شد و اکنون شاهد طراحی و تولید انواع ناوشکن ها و زیر دریایی ها با قابلیت حمل موشک، بالگرد و انواع پهپادها هستیم.
وی با اشاره به تعدادی از دستاوردهای اخیر نیروی دریایی ارتش در طراحی و ساخت زیر دریایی و ناوشکن های پیشرفته همچون جماران، سهند، دماوند، تفتان و....، گفت: لحظه ای توقف در ارتقای توانمندی نظامی سبب دستیابی دشمن به نقشه های شوم می شود و تنها راه مقابله با دشمن در برهه فعلی پیشرفت علمی در تمامی عرصه ها است.
معاون هماهنگ کننده ارتش خطاب به دانشجویان دانشگاه پدافند، اشاره کرد: دانشجویان دانشگاه پدافند نقش خطیری در رشد، پیشرفت و آینده روشن نیروی پدافند هوایی ارتش ایفا می کنند و همیشه باید با هم افزایی و تبادل دانش با سایر مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی این روند روبه رشد فزونی بگیرد.
منبع:

1402/07/07
13:17:17
5.0 / 5
231
تگهای خبر: آموزش , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
محفل