رییس سازمان بسیج اساتید:

هردانشگاه شبکه جهادگر تبیین ایجاد کند

هردانشگاه شبکه جهادگر تبیین ایجاد کند

به گزارش محفل، رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، جهاد تبیین و امیدآفرینی را از دیگر اولویت های این سازمان عنوان نمود و اضافه کرد: هر دانشگاه باید برای خودش یک شبکه جهادگر تبیین ایجاد نماید.


به گزارش محفل به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر محمدرضا مردانی در دوره دانش افزایی و توانمند سازی اساتید بسیجی که با محوریت جهاد تبیین در مشهد برگزار شد، کمک به اعتلای آموزش عالی، انسجام بخشی و تعالی سازمانی، کمک به ارتقای کارآمدی نظام حکمرانی کشور و جهادتبیین و امیدآفرینی را همچون اولویت های مهم این سازمان بیان کرد.
رئیس سازمان بسیج اساتید، انسجام بخشی و تعالی سازمانی را اولین الویت این سازمان برشمرد و بر کوشش برای جذب و نقش آفرینی حداکثری اساتید دانشگاه ها در فراهم سازی بستر حضور اعضای هیات علمی در بسیج اساتید متناسب با تخصص و تجارب آنان تاکید نمود.
مردانی همینطور بر لزوم حضور بسیج اساتید در محوریت برنامه های علمی تصریح کرد و اضافه کرد: بسیج اساتید می تواند محور برنامه های علمی باشد.
وی کمک به اعتلای آموزش عالی را دومین اولویت این سازمان امسال برشمرد و بر تقویت کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره برای تولید متون دینی و تحول در علوم انسانی تاکید نمود.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، جهاد تبیین و امیدآفرینی را از دیگر اولویت های این سازمان عنوان نمود و اضافه کرد: هر دانشگاه باید برای خودش یک شبکه جهادگر تبیین ایجاد نماید.
مردانی در ادامه متذکر شد: انتظار می رود بسیج اساتید در سرتاسر کشور رصد هوشمندانه و نقد حکیمانه نسبت به موضوعات مهم را مورد توجه قرار بدهند. وی بسیج اساتید را چشمان بینای مردم نسبت به موضوعات مهم و اصلی کشور خواند و بیان نمود: اساتید بسیجی باید نسبت به تمام موضوعات حساس شوند و عکس العمل نشان بدهند.
منبع:

1402/05/31
10:26:49
5.0 / 5
251
تگهای خبر: آموزش , حكم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
محفل