دعوت کانون دانشگاهیان از شخصیت های فرهیخته برای ثبت نام

دعوت کانون دانشگاهیان از شخصیت های فرهیخته برای ثبت نام

به گزارش محفل، کانون دانشگاهیان ایران اسلامی با انتشار اطلاعیه ای از همه دلدادگان نظام اسلامی، عاشقان خدمت صادقانه به مردم، عناصر فهیم و کارآمد، متدین، انقلابی و ولایی بخصوص اساتید و شخصیت های فرهیخته علمی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی دعوت کرد، فرصت را مغتنم شمرده و با پیش ثبت نام انتخاباتی، بر شور انتخابات بیفزایند.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، متن اطلاعیه کانون دانشگاهیان به این شرح است:
«انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی بهترین نماد و نشانه حیات، نشاط و پویایی جامعه و ارتباط وثیق مردم و حاکمیت، مایه امید بخشی به مردم و مأیوس کننده بدخواهان ملک و ملت است. راهبردهای چهارگانه رهبری معظم در مورد انتخابات یعنی مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت کاراترین چراغ راه دلسوزان، متولیان و مسئولان امر است.
طبیعی است که در این راه طولانی و پرفراز و نشیب که دست های پیدا و پنهان دشمن خبیث با حربه جنگ ترکیبی بر پیچیدگی آن می افزاید، حضور مردم مثل همیشه تمام کننده خواهد بود. شور حضور مردم که امامین انقلاب رای آنان را میزان می دانند و کمرنگی مشارکت مردم در روی آوری به صندوق را مصیبت اصلی دانسته اند، مقدمات و تمهیداتی دارد که حضور مسئولانه، ایثارگرانه و خدامحورانه نخبگان کارآزموده و امتحان پس داده برای قبول مسئولیت از این قبیل است.
به تعبیری اگر شرکت در انتخابات یک واجب شرعی، اجتماعی و سیاسی است، اعلام حضور و عرضه کردن دلسوختگان نظام و کشور که توانایی خدمت را دارند به قضاوت عموم ملت، مقدمه این واجب است.
کانون دانشگاهیان ایران اسلامی فرصت را مغتنم شمرده و از دلدادگان نظام اسلامی، عاشقان خدمت صادقانه به مردم، عناصر فهیم و کارآمد، متدین، انقلابی و ولایی بخصوص اساتید و شخصیت های فرهیخته علمی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی دعوت می کند با پیش ثبت نام انتخاباتی، بر شور انتخابات بیفزایند و در نهایت اگر در باره آنان در جبهه انقلاب وفاق حاصل شد، خویش را در معرض آرای ملت شریف قرار دهند تا در یک رقابت حسنه و خیرخواهانه اگر خدای مدبر الامور مقدر نمود ضمن لبیک به ندای ولی امر مسلمین، در جایگاه نمایندگی ملتی مومن و وفادار به میراث ماندگار امام ره و شهیدان، در مجلس شورای اسلامی منشأ خدمات مانا و کارگشا در زمینه تقنین و نظارت و سایر رسالت های در رابطه با نمایندگی ملت باشند.»
برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.1402/05/20
15:05:41
5.0 / 5
262
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
محفل