سخنگوی ستاد انتخابات كشور خبر داد

نهایی شدن ۵ هزار و ۲۰۰ ثبت نام تاکنون در مرحله پیش ثبت نام

نهایی شدن ۵ هزار و ۲۰۰ ثبت نام تاکنون در مرحله پیش ثبت نام

به گزارش محفل، سخنگوی ستاد انتخابات کشور اظهار داشت: 5 هزار و 200 نفر ثبت نام خودرا در مرحله پیش ثبت نام انتخابات مجلس نهایی کردند.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، محسن اسلامی با اعلان اینکه امروز پروسه دو مرحله ای ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی شروع شد، اظهار داشت: پروسه پیش ثبت نام امروز شروع و تا ۲۲ مرداد ادامه دارد و استقبال خوبی از طرف متقاضیان مجلس شورای اسلامی صورت گرفت.

وی ادامه داد: تا این لحظه حدود ۱۲ هزار و ۴۰۰ نفر وارد سامانه شدند و حدود پنج هزار و ۲۰۰ نفر ثبت نام خودرا در مرحله پیش ثبت نام نهایی کردند. پیامکی را تحت عنوان پیش ثبت نام شما با موفقیت به انتها رسید دریافت می کنند و کد رهگیری برای این دسته متقاضیان پس از بررسی مدارک صادر خواهد شد.
وی ادامه داد: خیلی از متقاضیان با ستاد انتخابات تماس گرفتند و سوال داشتند آیا نیاز به دریافت کد رهگیری است یا نه؟ باید بگویم خیر، در مرحله بررسی مدارک و بعد از اتمام بررسی مدارک از ۶ دستگاه اعلام شده، کد رهگیری برای کسانی که مدارکشان تایید شده، صادر می شود.
اسلامی در پاسخ به سوالی درباره ی این که آمار دقیقی به انجام می رسد که افرادی که پیش ثبت نام شان نهایی شده در کدام حوزه های انتخابیه هستند؟ اظهار داشت: پس از اتمام روزانه پیش ثبت نام که ساعت ۶ عصر است، برنامه ریزی کردیم و موضوع را پردازش می نماییم.1402/05/17
08:45:48
5.0 / 5
266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
محفل