برگزاری هفتمین دوره آموزش منطقه ای ستاد انتخابات، به میزبانی سیستان و بلوچستان

برگزاری هفتمین دوره آموزش منطقه ای ستاد انتخابات، به میزبانی سیستان و بلوچستان

محفل: به گزارش محفل، سیستان و بلوچستان همایش دو روزه منطقه ای آموزش انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، بامداد امروز با حضور محمدرضا غلامرضا، معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور و فرمانداران و مجریان انتخابات استانهای سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، در شهرستان چابهار برگزار گردید.


محمدرضا غلامرضا، معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در این همایش آموزشی دو روزه اظهار داشت: میانداری و بی طرفی از شاخصهای مهم مجریان انتخابات است که باعث هم افزایی و فراهم شدن زمینه اعتماد در میان دو جامعه رای دهندگان و نامزدان انتخاباتی می شود.
معاون سیاسی وزارت کشور خاطرنشان کرد: مسئولیت پذیری در انتخابات یک تکلیف همگانی است که همه باید بر اساس کار جهادی و تدبیر بموقع از بروز کوچکترین اختلال در امور انتحابات پیشگیری نماییم.
به گزارش محفل به نقل از ایسنا، رئیس ستاد انتخابات کشور اظهار نمود: قانونمداری مجریان انتخابات و حرکت در قالب قانون، اثبات پایبندی به شاخصهای مجری امری بسیار مهم و حایز اهمیت است که می تواند به برگزاری انتخاب سالم بر اساس اصل امانتداری و حفظ و صیانت از آرا مردم، کمک نماید.
وی ادامه داد: مجریان و برگزارکنندگان انتخابات حتما باید تسلط و تجربه کافی را برای برگزاری انتخاباتی سالم داشته باشند و در برخورد و تعامل عادلانه با نامزدهای انتخاباتی خصوصا در بهره مندی از امکانات عمومی که جزو تغییرات جدید قانون بوده نهایت دقت، همراهی و همکاری را داشته باشند.
منبع:

1402/05/12
13:12:49
5.0 / 5
292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
محفل