در حاشیه جلسه هیأت دولت

توضیحات بهادری جهرمی درباره ی استعفای سجادی و قرارداد تازه لطیفی با دولت

توضیحات بهادری جهرمی درباره ی استعفای سجادی و قرارداد تازه لطیفی با دولت

محفل: به گزارش محفل، سخنگوی دولت اظهار داشت: درخواست استعفای آقای سجادی به رییس جمهوری تحویل داده شده اما هنوز دراین زمینه تصمیم گیری انجام نشده است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره ی رفع مانع قانونی انتصاب میثم لطیفی در دولت، اظهار داشت: هرچند نگاه حقوقی دولت موافق ۳۵ قاضی بود که در هیئت عمومی دیوان عدالت اداری تفسیر متفاوتی از قانون داشتند و دولت منع قانونی در روش بکارگیری میثم لطیفی وجود ندارد.

سخنگوی دولت اشاره کرد: اما با عنایت به این که در نهایت دیوان عدالت اداری اعمال ماده ۹۱ دولت را نپذیرفت، رأی در دستور اجرا قرار گرفت و از مسیر قانونی دیگری بهره برداری شد و میثم لطیفی به شکل مستقیم قراردادی با نهاد ریاست جمهوری امضا کرد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره ی وضعیت ادامه فعالیت وزیر ورزش در دولت، اظهار داشت: آقای سجادی از زمان سانحه سقوط بالگرد، عارضه هایی جسمانی مختلفی برای او به وجود آمد و چند مرتبه با رییس جمهوری مذاکره داشت و به صورتی استعفا داده بود چونکه سیر درمان مطابق با سرعت مورد انتظار پیش نمی رفت. پزشکان هم مستمرا به او هشدار می دادند که نیازمند استراحت بیشتر و جراحی های دیگری است.

سخنگوی دولت اظهار داشت: درخواست استعفای آقای سجادی به رییس جمهوری تحویل داده شده اما هنوز دراین زمینه تصمیم گیری انجام نشده است.

منبع:

1402/05/05
16:57:05
5.0 / 5
358
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
محفل