مستندات وزارت اطلاعات از وابستگی سلوان مومیکا به رژیم موقت صهیونیستی

مستندات وزارت اطلاعات از وابستگی سلوان مومیکا به رژیم موقت صهیونیستی

به گزارش محفل، وزارت اطلاعات اطلاعات تکمیلی و مستندات وابستگی ˮسلوان مومیکاˮبه رژیم موقت صهیونیستی را منتشر نمود.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، متن اطلاعیه وزارت اطلاعات به این شرح است: با عرض تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سید الشهداء حضرت امام حسین ضد السلام و خاندان مطهر و یاران با وفای حضرتش، به دنبال اطلاعیه ی مورخ نوزدهم تیرماه این وزارت خانه در مورد کشف ارتباط دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی با «سلوان مومیکا» عنصر هتاک به قرآن مجید در سوئد، اینک اطلاعات تکمیلی عرضه می شود.
1 - طبق مستندات موجود، این عنصر خبیث در سال 2014 مبادرت به تأسیس حزبی با عنوان «اتحادیه ی دمکراتیک سریانی» در عراق نموده و ادعا می کند که او نماینده ی اصلی و صدای مسیحیان شمال غرب عراق است! لکن اهداف ضدملّی و تحرکات مشکوک وی، روز بروز استمرار فعالیت های حزبش را با سئوالات بیشتری مواجه کرده، سبب افزایش حساسیت و مظنونیت در جامعه ی عراق به وی می گردد. تا آنجایی که عرصه را برای ادامه ی فعالیت خود در آن کشور تنگ می بیند.
2 - اطلاعات به دست آمده از صهیونیست ها حاکی می باشد که «سلوان مومیکا» از چند کشور اروپایی درخواست اقامت می کند که پاسخی دریافت نمی نماید. بنابراین تلاش گسترده ای برای تماس با رژیم اشغالگر قدس را آغاز می کند. وی برای اثبات وفاداری و کارآیی خود برای دستگاه جاسوسی صهیونیزم، کارنامه ای از خویش عرضه می کند. در این کارنامه، خویش را از مهم ترین معارضین دولت عراق معرفی می نماید. همینطور ادعا می کند توسط جریان مقاومت اسلامی عراق به افترا همکاری با رژیم اشغالگر قدس و کوشش برای تشکیل حکومت مستقل مسیحیان آرامی در استان نینوا، مدتی در بازداشت بوده است.
3 - مومیکا برای اثبات ارادتش به رژیم اشغالگر قدس، تصاویری از خود با کلاه کیپا (کلاه کوچکی که یهودیان بر سر می گذارند) و هم تصویری از پرچم رژیم صهیونیستی که در یکی از کلیساهای عراق و کنار پرچم «اتحادیه دمکراتیک سریانی» نصب کرده بود برای صهیونیستها ارسال می کند.
4 - دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در سال 2019 میلادی او را رسماً به خدمت می گیرد و رابطی اطلاعاتی برایش تعیین می کند. مأموریت جاسوسی از مقرها و رهبران گروههای مقاومت عراق بخصوص در استان نینوا همچون مأموریت های محوله به وی بوده است.

5 - مومیکا بعد از خدمات فراوانش به دستگاه جاسوسی صهیونیستها، درخواست انتقال به یک کشور اروپایی را عرضه می دهد. عوامل رژیم اشغالگر هم با این ارزیابی که «مومیکا در برابر امکان اقامت در اروپا، به هر مأموریتی تن می دهد»، اقامت و سپس تابعیت پادشاهی سوئد، یعنی حیاط خلوت سرویس جاسوسی رژیم غاصب صهیونیستی را به این عنصر پلید خیانت پیشه اعطاء می کنند.
6 - همچنان که در اطلاعیه ی قبلی این وزارت خانه اشاره شد همزمانی پروژه ی جنایتکارانه ی هتک کلام الله مجید توسط سلوان مومیکا در سوئد با جنایت بزرگ صهیونیستها ضد ساحلِ غربی و جنینِ مظلوم و هم اوضاع بحران زده در داخل سرزمینهای اشغالی، نشان داده است که پروژه ی مومیکا مأموریت ابلاغی صهیونیزم با هدف انحراف افکار عمومی مسلمانان از آن جنایت وحشیانه بوده است. اما سوی دیگر آن اتفاق شوم، سوابق سوء و متعددِ اسلام ستیزانه ی پادشاهی سوئد است که عملاً خویش را در مقابل اعتقادات مقدس و احساسات پاک بیشتر از دو میلیارد مسلمان جهان قرار داده است.
اساسا خشم مقدس صدها میلیون مسلمان معتقد دنیا، آثاری به مراتب زیان بارتر از پاداش خون آلود صهیونیزم جهانی برای پادشاهی سوئد به جا خواهد گذاشت. همینطور مصداقی دیگر از خوی اسلام ستیز رژیم کودک کش اشغالگر قدس شریف، بعنوان مسئول اصلی حوادث شوم تعرض به قرآن مجید و در مقابل ادعاهای ریاکارانه ی نرمال سازی روابط با برخی از کشورهای اسلامی رقم خورد
منبع:

1402/05/04
08:19:00
5.0 / 5
291
تگهای خبر: ابلاغ , بازداشت , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
محفل