حمله تروریستی به کلانتری۱۶ زاهدان

حمله تروریستی به کلانتری۱۶ زاهدان

محفل: سیستان و بلوچستان بامداد امروز تعدادی افراد مسلح به سمت کلانتری 16 زاهدان حمله کردند که در خبر اولیه، این حمله انتحاری اعلام گردید که بعدا از طرف مسئولان استان گفته شد انتحاری نبود. هم چنین در خبر ابتدایی فقط شهادت یک مامور نیروی انتظامی آمده بود که در اخبار تکمیلی به دو نفر افزایش پیدا کرد. بگفته مسئولان استان، با هلاکت هر 4 تروریست، غائله حمله تروریستی به کلانتری 16 زاهدان به پایان رسید.


معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان در ساعات اولیه این حمله اعلام نمود: عامل انتحاری در حمله به کلانتری ۱۶ زاهدان در کار نبوده و افراد مسلح ناشناس با بهره گیری از نارنجک وارد برجک نگهبانی کلانتری شدند.
به گزارش محفل به نقل از ایسنا، علیرضا مرحمتی روز شنبه با بیان این مطلب اضافه کرد: حدود ساعت ۷: ۱۵ بامداد امروز چهار فرد مسلح ناشناس مبادرت به این حمله کردند که با حضور بموقع نیروهای امنیتی و انتظامی اوضاع تحت کنترل قرار گرفت.
وی درباره ی اقدام انتحاری در این حمله اشاره کرد: افراد مسلح با بهره گیری از نارنجک به بخش ورودی و انتظامات کلانتری حمله کردند و با اقدام متقابل نیروهای انتظامی در همان نقطه زمین گیر شدند و به محوطه راه نیافتند.
مرحمتی اظهارداشت: در این حمله یکی از افراد نیروی انتظامی به شهادت رسید.
گفتنی است، دادستان زاهدان بمحض اعلام خبر حمله، از شهادت یک مأمور نیروی انتظامی در حمله مسلحانه به کلانتری ۱۶ زاهدان آگاهی داده بود.
به گزارش محفل به نقل از ایسنا- به نقل از دادگستری استان، مهدی شمس آبادی اظهارکرد: بامداد امروز شنبه تعدادی افراد مسلح به یکی از کلانتری های شهرستان زاهدان حمله کردند و یک نفر از نیروهای کلانتری به شهادت رسیده است.
به گزارش محفل به نقل از ایسنا- بامداد امروز شنبه ۱۷ تیرماه، تعدادی افراد مسلح به سمت کلانتری ۱۶ زاهدان حمله کردند که یک منبع مطلع ضمن تایید این خبر به ایسنا گفته بود دو نفر از افراد مجهز به کمربند انتحاری بودند که مبادرت به انفجار کردند.


1402/04/18
09:01:59
5.0 / 5
306
تگهای خبر: دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان محفل
محفل