نشست ارکان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هفته آتی

نشست ارکان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هفته آتی

محفل: محفل: نشست دو روزه ارکان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استانها با سخنرانی محمدباقر قالیباف انجام می شود.به گزارش محفل به نقل از ایسنا، رضا داوری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در نشست این تشکل سیاسی اصولگرا با ارائه گزارشی از برنامه ریزی برای برگزاری نشست ملی روسا و دبیران شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اظهار داشت: این جلسه دوروزه تشکیلاتی هفته آتی - چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ تیرماه - برگزار می گردد و ارکان اصلی تشکیلات استانها در آن حضور دارند. محوریت این جلسه تحلیل مسائل روز و شرایط سیاسی کشور است و دیدارهایی با مسئولان ارشد کشور هم برنامه ریزی شده است.

داوری اظهار داشت: همچون برنامه های اصلی این جلسه حضور و سخنرانی محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در جمع ارکان شورای ائتلاف است. رییس شورای ائتلاف نیز در این جلسه سخنرانی می کند.

همچنین غلامعلی حدادعادل نیز در این جلسه اظهار داشت: اهتمام ما در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب این است که افرادی کارآمد، انقلابی و شایسته به مردم معرفی نماییم تا جامعه اسلامی روزبه روز پیشرفت کند.

وی با اشاره به مواضع اخیر محمدرضا باهنر درباره ی جریان اصلاحات، اظهار داشت: باید از او که در این ایام با نقطه زنی دقیق نقشه جریان اصلاحات برای تحریم انتخابات را ناکام گذاشت و با موضع گیری شفاف سناریوهای برخی رفوزه شدگان سیاسی مقابل نظام و انقلاب را برملا کرد، تشکر نماییم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: هجمه ها به باهنر نشان دهنده این است که تحلیل او توانست شرط گذاری های آقای حجاریان برای نظام و جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرد و جریان اصلاحات نیز متوجه شد که با زیاده خواهی نمی تواند امتیازگیری کند.

منبع:

1402/04/16
13:23:28
5.0 / 5
328
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
محفل