ساعت نقره و النگو نقره

ساعت نقره و النگو نقره

محفل: طرح های مدرن و كلاسیك را جستجو كنید و سبكی شخصی خود را با مجموعه ای از بافت ها و سبك های مختلف بسازید.


مجموعه ای زیبا از النگو نقره و ساعت نقره در فروشگاه اینترنتی نقرا .با داشتن حق انتخاب در بسیاری از رنگ ها و مدل های زیورآلات مانند رنگ های نقره ای ، رزگلد و طلا می توانیم در هر فرصت به دلخواه خودمان بهترین ترکیب لباس و جواهرات را داشته باشیم.

با النگو نقره و ساخت سبک خاص خود را با مجموعه ای زیبا از ، النگو و ساعت خود به نمایش بگذارید. با داشتن حق انتخاب در بسیاری از رنگ ها و سبک های زیورآلات مانند رنگ های نقره ای ، گل رز و طلای ، را مشاهده می کنید.

طراحی شیک

طرح های مدرن و کلاسیک را جستجو کنید و سبکی شخصی خود را با مجموعه ای از بافت ها و سبک های مختلف بسازید.
طیف گسترده ای از محصولات اینترنتی نقره با مد روز و نقره خالص را که با یک رنگ سیلوری براق آبکاری شده است ، جواهرات فروشگاه اینترنتی نقرا باعث می شود از بقیه زیورآلات و اکسسوری های دیگر جواهرات متمایز شوید.
بدون شک ، این قطعات زیبا از جواهرات مد نقره 925 ، همیشه و همیشه یک انتخاب محبوب در بین خانم ها خواهد بود. این موضوع به طرز باورنکردنی تقاضا را در چند دهه گذشته افزایش داده و در آینده نزدیک نیز این كار را ادامه خواهد داد.

شمش

در طول تاریخ ، شمش های نقره به عنوان فلز پولی اولیه به بشریت خدمت کرده است. شمش های نقره دوام ، تقسیم پذیر ، مناسبی دارند، دارای ارزش مادگار و ساخت تقلبی آن به راحتی قابل ساخت نیست.

برخلاف پول های رایج ، شمش نقره امروزه به عنوان یک کالای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. تقاضای صنعتی برای نقره به دلیل داشتن خواص بی نظیر  نقره ، از جمله ویژگی های نقره می توان به مقاومت ، انعطاف پذیری و انعطاف پذیری آن ... قابلیت هدایت الکتریکی و حرارتی بی نظیر آن را دارد ... و توانایی آن در تحمل دامنه دمای شدید گرما و سرما اشاره کرد.

 

فروشگاه اینترنتی نقرا

ما ، درNOGHRA معیاری را در تولید جواهرات نقره خالص با حداکثر ظرافت و تطبیق پذیری مرتبط با آن ایجاد کرده ایم. اینها در مقایسه با جواهرات طلای سنتی ، سنگین و گران قیمت ، به عنوان گزینه جواهرات نوین و به روزتر مورد پذیرش قرار می گیرند.
همچنین ، طرح های جواهرات طلای در طی یک دوره زمانی از بین می روند در حالی که شما با طرح های نقره ای زیبا ترین مدل ها و طرح ها روبرو می شوید. با جواهرات مد نقره آبکاری شده با ردیوم ، هرگونه احتمال سیاه شدن آن را به دلیل تعامل جوی از بین می برد.
Rhodium
یک فلز نجیب و براق سفید است که در جو عادی با عناصر واکنش نمی دهد و به شکل پایدار خود باقی می ماند. اگرچه مانند سایر موارد مستعد سایش و پارگی طبیعی است. از این رو ، جواهرات مد نقره اندود با رودیوم به دلیل روتوریوم رنگ لکه ای سیاه ایجاد نمی کند ، به این معنی که جواهرات مورد علاقه نقره خالص مورد علاقه شما در فروشگاه اینترنتی نقرا می توانند به راحتی با لباس شما که شما از پوشیدن استفاده می کنید ،این زیورآلات ممکن است در یک عروسی یا یک مناسبت باشد ، یا ممکن است با لباس روزانه خود باشد.
مجموعه های نقره در فروشگاه نقرا

  • گردنبندهای نقره
  • ساعت نقره
  • النگو نقره
  • دستبند نقره
  • ست آویز نقره
  • شمش های نقره و طلا

 

1399/05/24
15:22:53
5.0 / 5
2238
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل