حسینی:

شجاعت، غیرت و جوانمردی شهید الداغی، همگان را تحت تأثیر قرار داد

شجاعت، غیرت و جوانمردی شهید الداغی، همگان را تحت تأثیر قرار داد

محفل: معاون رییس جمهور با حضور در منزل مادر شهید حمید رضا الداغی در فضایی صمیمی با اعضای خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سید محمد حسینی که بمنظور شرکت در مراسم گرامیداشت یاد شهید غیرت حمید رضا الداغی و هفته عقیدتی سیاسی به سبزوار سفر کرده است در دیدار مادر، برادر، همسر و فرزند شهید الداغی با ابلاغ سلام گرم سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور و آرزوی صبر و شکیبایی برای آنان اظهار داشت: شجاعت، غیرت و جوانمردی شهید حمید رضا الداغی آحاد مردم ایران را تحت تاثیر قرار داد و دلها را متوجه بزرگ منشی خود ساخت.
معاون رییس جمهور در این دیدار که عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس، فرماندار و دیگر مسئولان سبزوار حضور داشتند، اظهار داشت: مردم با مشاهده صحنه هایی از غیرت و جوانمردی شهید الداغی، احساس مسئولیت و فداکاری وی را مورد تحسین قرار داده و دلداده این فرزند رشید و برومند شدند.
حسینی با اعلان اینکه خون این شهید بزرگوار اثر خاصی در کل کشور داشته است از خانواده شهید الداغی خواست باتوجه به علاقه مردم و خصوصاً گرایش جوانان به این شهید والامقام، خاطرات خود و دوستان حمید رضای عزیز را در قالب مکتوب و مستند تهیه و عرضه کنند تا نسل جوان بیشتر با خصوصیات و خصال نیک وی آشنا و او را الگوی خود در تعهد، ایثار و فتوت قرار دهند.
در این دیدار مادر شهید که از دبیران بازنشسته آموزش وپرورش است با ذکر خاطراتی از مرام و منش فرزند دلبند خویش اظهار داشت: تقدیر چنین بود که حمید در هفته معلم به شهادت برسد، شاید این هدیه خداوند در روز معلم به من بود.
وی اشاره کرد: حمیدرضا اهل ریاکاری و تظاهر نبود، آرام و بی ادعا کارهای خیر فراوانی انجام می داد که حتی من از آنها اطلاع نداشتم و حالا بعد از شهادتش یکی پس از دیگری توسط افرادی که با آنان در ارتباط بوده و به آنان کمک کرده بیان می شود و ما که غافل بودیم باخبر می شویم.
مادر شهید همین طور از ابراز محبت مسئولان، مادران شهدا و مردمی که در طول این مدت از شهرهای مختلف کشور برای عرض تسلیت و دلداری به سبزوار آمدند تشکر و تقدیر کرد.
معاون پارلمانی رییس جمهور در بدو ورود به دیار سربداران با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان شهرستان سبزوار ادای احترام کرد و در جوار مزار شهید حمید رضا الداغی حاضر شد و با قرائت فاتحه، یاد این شهید غیرت را گرامی داشت.
منبع:

1402/02/23
12:49:02
5.0 / 5
497
تگهای خبر: آموزش , ابلاغ , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
محفل