روسای کمیته های تخصصی ستاد انتخابات کشور تعیین شدند

روسای کمیته های تخصصی ستاد انتخابات کشور تعیین شدند

به گزارش محفل، وزیر کشور احکام روسای کمیته های دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و رئیس هیات بازرسی ستاد انتخابات کشور را صادر کرد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، احمد وحیدی در این احکام، محسن اسلامی، افشار دارابی، محسن حقیقت، میکائیل راسخی، امیر شجاعان و علیرضا احمدی را به ترتیب بعنوان دبیر، رئیس کمیته اطلاع رسانی، رئیس کمیته حراست و استعلامات، رئیس کمیته مالی و پشتیبانی، رئیس کمیته فناوری اطلاعات و رئیس کمیته حقوقی ستاد انتخابات کشور تعیین کرد.
برپایه حکم وزیر کشور، روسای کمیته های مزبور، در ستاد انتخابات کشور عضویت دارند.
وحیدی همینطور در احکام دیگری، هاشم کارگر را بعنوان عضو ستاد انتخابات کشور و محمد مهدی عارف پور را بعنوان رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات تعیین کرد.
بر طبق این احکام، روسای کمیته های تخصصی مکلف شدند، ضمن هماهنگی و همکاری با رئیس ستاد انتخابات کشور، تمامی امکانات و ظرفیت ها را برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به کار گیرند.
پیش تر، وزیر کشور در حکمی محمدرضا غلامرضا معاون سیاسی این وزارت خانه را بعنوان رئیس ستاد انتخابات کشور برای برگزاری این انتخابات منصوب کرده بود.
وزیر کشور در احکام انتصاب روسای کمیته های تخصصی ستاد انتخابات کشور، ابراز امیدواری کرد: با اتکال به الطاف الهی و بهره گیری از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و سیاست های دولت مردمی آیت الله رئیسی و اتخاذ تمهیدات لازم و ضروری، بستر و زمینه برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و در شأن و تراز ملت بزرگ ایران فراهم گردد که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان بعنوان حق الناس برابر مرّ قانون و در فضایی توام با نشاط و آرامش رعایت گردد.
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب ۲۹۰ نماینده برای یک دوره ۴ ساله و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب ۸۸ عضو این مجلس برای یک دوره هشت ساله روز جمعه ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ در سرتاسر کشور برگزار می گردد.
منبع:

1402/02/21
13:03:00
5.0 / 5
316
تگهای خبر: انتخابات , حكم , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
محفل