سجادی:

آماده سازی تشکیلاتی در دستور کار شورای وحدت اصولگرایان است

آماده سازی تشکیلاتی در دستور کار شورای وحدت اصولگرایان است

محفل: به گزارش محفل، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری از آغاز فعالیتهای درون تشکیلاتی شورای وحدت اصولگرایان در جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی اطلاع داد.


سیدکمال الدین سجادی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به آخرین فعالیتهای جبهه پیروان خط امام و رهبری و شورای وحدت اصولگرایان برای انتخابات مجلس اظهار نمود: جبهه پیروان و جامعه اسلامی کارمندان در چارچوب شورای وحدت جلسات مربوط برای آماده سازی تشکیلاتی را برگزار می کنند که هم اکنون چند ماه است به صورت مرتب انجام می شوند و آخرین جلسه آن در اسفندماه برگزار شد اما هنوز در سال جدید جلسه ای تشکیل نشده است.
وی ادامه داد: این جلسات با محوریت جامعه روحانیت مبارز و برای ساماندهی به فعالیتهای تشکیلاتی در تهران و سایر نقاط کشور برگزار می گردد و با عنایت به این که سال جاری انتخابات مجلس در راه می باشد، به تدریج فضای این جلسات هم بیشتر از گذشته انتخاباتی خواهد شد و به آرایش تشکیلاتیِ خاص انتخابات منتهی می شود هرچند هنوز فضای جلسات کاملاً در اختیار موضوعات انتخاباتی نیست. تشکل های همسو در این روند حرکت خویش را شروع کرده اند و مقدمات لازم برای کارهای درون تشکیلاتی شروع شده است.
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطرنشان کرد: هم اکنون اصولگرایان هم در چارچوب شورای وحدت و هم شورای ائتلاف فعالیتهای تشکیلاتی خویش را پیش می برند و در این راه امکان دارد آنان که به شکلی به دولت نزدیک ترند هم قدم های تشکیلاتی بردارند و مبحث ائتلاف این گروه ها هم وجود دارد تا در چارچوب یک مجموعه واحد پیش روند اما همه چیز به آینده و شرایط سیاسی و البته آرایش انتخاباتی اصلاح طلبان بستگی دارد و این موارد می توانند در این حوزه هریک به شکلی تأثیرگذار باشند.1402/01/22
11:47:05
5.0 / 5
432
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
محفل