با اشاره به پیام اخیر رهبری

کوهکن: اظهارات رهبری درباره ی مسمومیت دانش آموزان به جامعه اطمینان خاطر داد

کوهکن: اظهارات رهبری درباره ی مسمومیت دانش آموزان به جامعه اطمینان خاطر داد

محفل: به گزارش محفل، یک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جامعه بعد از اظهارات رهبری به این اطمینان رسیده که اگر جنایتی در مدارس رخ داده باشد، حتما با آن برخورد می شود.محسن کوهکن در گفت و گو با ایسنا درباره ی بیانات رهبری درباب مقابله جدی با موضوع مسمومیت دانش آموزان، اظهار داشت: دوست و دشمن در خارج و داخل کشور اعتراف دارند که رهبری به آنچه می گویند اعتقاد دارند. شاید دشمن به این مساله بیشتر اعتراف دارد که ایشان اگر حرفی بزنند و بگویند کاری باید صورت گیرد، حتما آن اقدام را انجام می دهند. مواضع ایشان مانند رهبران سیاسی سایر کشورها نیست که آنرا بعدا تغییر دهند بلکه به آنچه می گویند کاملا اعتقاد دارند.

وی با اشاره به این جمله رهبری درباره ی مسمومیت دانش آموزان که «این موضوع یک جنایت بزرگ و غیرقابل چشم پوشی است و اگر کسانی در این ماجرا دست داشته باشند، باید عوامل و مسببین آن به اشد مجازات برسند»، اشاره کرد: وقتی چنین دیدگاهی داریم بخش قابل توجهی از جامعه که زیر بمباران تبلیغاتی شمن در فضای مجازی می باشند، اطمینان خاطر بدست می آورند و دل شان آرام می شود که اگر جنایتی رخ داده است، نظام محکم با آن برخورد می کند. رهبری تاکید نمودند که هیچ عفوی در کار نیست و افراد دخیل باید به اشد مجازات برسند.

این فعال سیاسی همین طور با اشاره به بهتان زنی ضدانقلاب به نظام برای مسموم سازی دانش آموزان، اشاره کرد: این ادعاها مضحک است ولی به ضدانقلاب حق می دهم چون کوشش های چند ساله آنها برای سرنگونی نظام به شکست انجامیده است. نمی دانم چه تعبیری در مورد آنها به کار ببرم فقط می توانم بگویم آنها عقل شان را از دست داده اند. دختران دانش آموز مگر چه کاری کرده اند که نظام از آنها انتقام بگیرد؟ آنها هیچ دلیل و مدرک محکمه پسند ندارند.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی درباره ی برخی اظهارات در داخل کشور برای ساده سازی موضوع مسموم سازی دانش آموزان، اظهار داشت: جنگ همه جانبه یک لایه ندارد. دشمن در این جنگ گاهی یک آدم خودی ولی بی بصیرت را با ده واسطه به کار می گیرد تا یک جمله رقیق شده بگوید که به نفع دشمن باشد. در حقیقت این فرد در زمین دشمن به بازی گرفته می شود. گاهی افراد غفلت می کنند و وقتی با آنها درباره ی اظهاراتی که بیان کرده اند گفت و گو می شود، متوجه اشتباه خود می شوند که چگونه در زمین دشمن بازی کرده اند. صاحبات تریبون در این جنگ چند لایه باید مراقب اظهارات خود باشند تا در امتداد اهداف دشمن حرکت نکنند.

منبع:

1401/12/16
14:14:37
5.0 / 5
340
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
محفل