جزئیات سفر اعضای كمیسیون عمران به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان

جزئیات سفر اعضای كمیسیون عمران به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان

یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه به منظور احیای جاده ها و توسعه زیرساخت های آب و برق و راه اندازی مراكز درمانی و آموزشی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان احتیاج به توزیع متوازن بودجه است.


اسماعیل حسین زهی در گفتگو با ایسنا با اشاره به سفر اعضای کمیسیون عمران به استان سیستان و بلوچستان بیان نمود: کمیسیون عمران آخر هفته گذشته سفری دو روزه به استان سیستان و بلوچستان داشت که با سایر سفرهای کمیسیون تفاوت داشت، چون که در سایر سفرها اکثرا اعضای کمیسیون ها به شهرها سفر می کنند، اما این دفعه کمیسیون عمران به مناطق محروم که فاصله های زیادی با شهر داشت سفر کرد و مشکلات مناطق را از نزدیک ارزیابی کرد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: سفر کمیسیون به مدت ۷۲ ساعت بود و در بازدید از مناطق محروم وضعیت جاده ها و راه های ارتباطی و زیرساخت های آب و برق و مراکز درمانی و آموزشی در مناطق محروم استان مورد ارزیابی قرار گرفت.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عمده مشکلات استان به عدم توازن در تخصیص بودجه باز می گردد. توسعه و توزیع متوازن بودجه برای احیای جاده ها و زیرساخت های آب و برق و راه اندازی مراکز بهداشتی و آموزشی در سطح استان یک امر ضروریست.
حسین زهی در ادامه تصریح کرد: تابحال هم در چهار دهه گذشته زحمات شایانی برای محرومیت زدایی از سطح استان صورت گرفته است، اما این تلاش ها کافی نبوده و برای فراهم کردن حداقل امکانات رفاهی در سطح استان احتیاج به توجه ویژه داریم.
منبع:

1399/05/20
14:08:07
5.0 / 5
1993
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
محفل