دادستان كل كشور:

وحدت و یکپارچگی موجب شکست دشمن می شود

وحدت و یکپارچگی موجب شکست دشمن می شود

محفل: به گزارش محفل، اصفهان دادستان کل کشور اظهار داشت: اختلاف نظر و سلیقه سیاسی طبیعی است، اما برای شکست دشمن باید، مثل امروز وحدت و یکپارچگی را حفظ نماییم.


حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، ظهر امروز(شنبه، ۲۲ بهمن) در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن در جمع مردم شهر اصفهان ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن، اظهار داشت: شهدا، جانبازان، آزادگان و همه کسانی که نهال انقلاب را با مجاهدت های خود کاشته و با خون و تلاش خود آبیاری کردند، امروز شاهد حضور پرشور و حماسی مردمی هستند که همیشه مدافع انقلاب و ارزش ها بوده اند.
وی با اشاره به سخن معصوم(ع) که می فرمایند "پرچمی که طلایه دار و صاحب آن حضرت بقیه الله است را کسی نمی تواند حمل کند؛ مگر آنکه اهل بصیرت باشد"، اضافه کرد: این پرچم در دوران غیبت امام زمان(عج) به دست مقام معظم رهبری، آیت الله خامنه ای است. صبر و شکیبایی همچون صفات ایشان در برخورد با حوادث است و با همین صفات، همیشه راه حق را تشخیص داده و امروز همه باید رهنمودهای حکیمانه ایشان را مورد توجه قرار دهند.
به گزارش محفل به نقل از ایسنا، دادستان کل کشور با اشاره به این که استکبار جهانی منافع خودرا در ایران با سقوط پهلوی از دست داد، اظهار داشت: بنا بر این هم از روزهای نخست انقلاب توطئه ها و نقشه های شیطانی خودرا برای مقابله با انقلاب اسلامی آغاز نموده و هم اکنون نیز توطئه ها و نقشه های جدیدی را ضد جمهوری اسلامی طراحی می کند.
منتظری یکی از عوامل شکست دشمن در میدان های جنگ نظامی را شناسایی دقیق و درست نقشه های دشمن دانست و اظهار داشت: همیشه از مقام معظم رهبری شنیده ایم که امروز با جنگ ترکیبی روبه رو هستیم که حداقل ۱۰ عنصر، این جنگ را می سازند.
وی با اشاره به اندیشکده های خارجی که برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی برای ایجاد درگیری و مشکلات داخلی کشور می کنند، اظهار داشت: باوجود همه این تلاش ها، هزینه ها و دشمنی ها که توسط عناصر خودفروخته اجرا می شود، اما عنایت خدا، توجه حضرت ولی عصر(عج) و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، توطئه ها را با شکست مواجه کرده است.
دادستان کل کشور افزود: حضور حماسی مردم با وجود همه مشکلات، گرانی ها و مسائل معیشتی نشان میدهد که این ملت مردانه پایه آرمان ها، اهداف و ارزش های انقلاب ایستاده و خواهند ایستاد، مردم و جوانان، سرمایه های کشور هستند و وظیفه خودرا در برهه ها و مقاطع مختلف انجام دادند، بطوریکه واژه ها توان ترسیم این حماسه و قدردانی از مردم را ندارند و امروز وظیفه مسئولان این است که تمام تلاش خودرا به کار گیرند. اختلاف نظر و سلیقه سیاسی طبیعی است، اما برای شکست دشمن باید، مثل امروز وحدت و یکپارچگی را حفظ نماییم.
منتظری اظهار داشت: در قرآن کریم، ۱۷ بار کلمه تعقل و ۵۰ بار کلمه تذکر آمده است؛ این تاکید به این معناست که باید در امور مختلف با بصیرت عمل نماییم، چونکه دشمن در پی ایجاد شکاف و اختلاف است. برای مثال در حوزه حجاب بیشترین نتیجه و اثرات مثبت متعلق به خود زنان است و بااینکه قطع همبستگی و ایجاد اختلاف نقشه و برنامه دشمن است، اما وقتی دشمن برای ترویج کشف حجاب برنامه ریزی کند، با آن برخورد خواهیم کرد.
وی به عفو رهبری درباب زندانیان سیاسی و اغتشاشات اخیر اشاره و اشاره کرد: روز گذشته برخی از این افراد در اصفهان از زندان آزاد شدند و همان ها که نادانسته در دام دشمن گرفتار شده بودند، امروز در این راهپیمایی شرکت کردند.
منبع:

1401/11/23
14:25:45
5.0 / 5
425
تگهای خبر: رهبری , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل